AYBABTUOyun Haberleri

Lord of The Rings: Gollum Video Oyunu Geliyor

Amazon tarafından dizi uyarlamasının hazırlık çalışmaları sürdürülen Lord of The Rings‘ten bu kez yeni bir oyun haberimiz var. Alman oyun geliştirme firması Daedalic Entertainment, Lord of The Rings: Gollum oyununu duyurdu.

Hobbitlerin diyarında geçecek olan aksiyon-macera oyunu; Gollum‘un tek yüzüğü bulmasından sonra, Yüzüklerin Efendisi kitap ve filmlerindeki olaylardan önceki dönemde geçecek.

Daedalic Entertainment’ın Kurucu ortağı ve CEO’su Carsten Fichtelmann, video oyunlarıyla ilgili olarak, “Kitaptan bildiğimiz bir hikayemiz var ancak Gollum’a olanların tümü kitapta ilk ortaya çıktığı andan önce olmuş. Oyunumuzda göreceğiniz ana şey bu. Onun kitaplarda ilk kez ortaya çıkışından önceki hikayeyi anlatacağız” dedi. Fichtelmann, iki kişiliğin sürekli çatıştığı karakterin oyununda “Smeagol tercihi” ve “Gollum tercihi” seçeneklerinin bulunacağını da belirtti.

Yüzüklerin Efendisi’nde Filme Konulmayan Frodo’nun Gollum’a Dönüşme Görüntüleri

Oyunu geliştirme ve yayınlama konularında Middle-Earth Enterprises ile ortak çalışan Deadalic, oyunu PC’ler ve (o dönemde) ilgili tüm konsollar için 2021‘de çıkarmayı planlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Lord of the Rings: Gollum Oyunundan İlk Görüntüler Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.