Oyun Haberleri

Lord of the Rings: Gollum, 2022 Yılına Ertelendi!

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen ve merkezine Gollum‘u alacak yeni oyunun çıkış tarihi bir yıl sonrasına ertelendi.

Bu yıl içerisinde oyuncularla buluşması beklenen Lord of the Rings: Gollum oyununun, 2022 yılına ertelendiği Daedalic Entertainment tarafından duyuruldu. Aksiyon-macera türündeki Gollum, isminden de anlaşılacağı üzere Gollum’un etrafında şekillenen bir hikaye anlatacak.

Oyunun detayları hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. 2020 yılı içerisinde kısa bir tanıtım fragmanı ve birkaç görsel görebilme imkanı bulmuştuk. Orta-Dünya’nın Mordor toprakları ve çevresinde geçecek oyunda, Gollum’u kontrol ederek bu tehlikeli topraklarda yolumuzu bulmaya çalışacağız.

Gizliliğe Dayalı Bir Oyun Deneyimi

Daha öncesinde Monolith tarafından hazırlanan Shadow of Mordor ve Shadow of War oyunlarından farklı olarak Gollum’da doğrudan aksiyona girmek yerine gizliliğe dayalı bir oynanabilirlik olacak.

Daedelic Entertainment, oyunun tamamlanması ve en iyi oyun tecrübesinin sunulması adına biraz daha zamana ihtiyaçlarını olduklarını belirterek, çıkış tarihinin 2022 yılına ertelendiği açıklandı. Buna ek olarak yayın konusunda Nacon ile anlaşma yaptıklarını duyurdular.

2021 itibariyle oyunların çıkış tarihlerinde erteleme haberleri peşi sıra gelmeye başladı. Bir süre önce Hogwarts Legacy‘nin de 2022 yılına ertelendiğini öğrenmiştik.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Nisan Ayında Çıkacak Oyunlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.