Oyun Haberleri

Kovboylar Düelloya Hazırlanıyor – Red Dead Online Geliyor

Oyun tarihinin hem senaryosu hem de oynanabilirliği anlamında en iyi oyunları arasında yer alan ve özellikle Vahşi Batı temasını en iyi yansıtan Red Dead Redemption, 26 Ekim’de çıkacak Red Dead Redemption 2 ile yepyeni bir senaryo sunacak. Üstelik oyuncular online olarak da oyunu oynayabilecek.

Red Dead Redemption 2’nin online moduna firma Red Dead Online adını vermiş. Oyunun yapımcı firması Rockstar Games, Red Dead Online’da tıpkı GTA V’te olduğu gibi bir açık dünya online sistemi sunmayı planlıyor. Yani sürekli olarak gelişen ve genişleyen bir online yapı oyuncuları bekliyor.

Oyunun piyasaya çıkmasından birkaç hafta sonra, yani Kasım ayı sonuna doğru yayınlanması planlanan Red Dead Online, ilk önce beta süreciyle başlayacak.

Red Dead Redemption 2’nin sürekli yenilenen bir online platforma da ev sahipliği yapacak olması, oyunun PC’ye de gelebileceği söylentilerini arttırdı. Büyük bir online yapı, daha çok oyuncuya ulaşmayı gerektirecek çünkü bomboş sunucular olursa hem yapımcı firma hem de oyuncular için büyük hayal kırıklığı olur.

► Red Dead Redemption 2 PC’ye de Gelebilir

Bakarsınız 2019 ortalarında veya 2020’de PC oyuncuları da Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online’ı oynayabilirler.

İlginizi Çekebilir  Fallout 4'ün İlk İnceleme Notları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu