Oyun Haberleri

Keanu Reeves, Cyberpunk 2077’yi Oynamış ve Çok Beğenmiş

Cyberpunk 2077’de, Johnny Silverhand’i canlandıran Keanu Reeves’in, oyunu deneyimlediği ve çok beğendiği belirtildi.

Nefeslerimizi tuttuk Cyberpunk 2077’nin çıkışını bekliyoruz. Dile kolay, tam 7 yıl önce çıkan tanıtım fragmanından bu yana onca şey yaşadık. Şimdi oyunun çıkışına hiç olmadığımız kadar yakınız.

İki yıl öncesinde Keanu Reeves’in Cyberpunk sahnesinde yer almış ve oyunda Johnny Silverhand‘i canlandıracağını söylemişti. Yer yerinde oynamıştı resmen. Sinemanın sevilen yüzü Reeves, geçen haftalar içerisinde oyunu deneyimleme şansını da elde etmiş.

CD Projekt RED’in başkanı Adam Kicinski, Keanu Reeves ile görüşme sağladığını ve oyun hakkındaki düşüncelerini öğrendiğini belirtti. Kicinski, “Keanu oyunu oynamış. Bildiğimi kadarıyla henüz bitirmiş değil. Fakat oyunu oynayıp bayılmış.” sözleriyle Reeves’den de onayı aldıklarını açıkladı.

Reeves, Cyberpunk 2077 için hazırlanan Night City Wire programlarından birine de konuk olmuştu. Johnny Silverhand karakteri, oyuna bakış açısı ve hareket yakalama teknolojisi üzerine düşüncelerini paylaşmıştı. Eğer o programı kaçırdıysanız aşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  City of Steam Kapalı Betada 3. Hafta

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu