Oyun Haberleri

Keanu Reeves, Cyberpunk 2077’ye Katılmadan Önce Johnny Silverhand Nasıl Görünüyordu?

CD Projekt Red‘in Kıdemli Konsept Sanatçısı ve Koordinatör Lea Leonowicz, Keanu Reeves‘in Cyberpunk 2077 projesine dahil olmadan önce Johnny Silverhand karakterinin nasıl tasarlandığını gösteren çizimleri yayınladı.

Ünlü oyuncu Keanu Reeves‘in CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 video oyununa katılacağı E3 2019‘da duyurulmuştu. Reeves, oyunda rol almakla kalmadı, reklamları için de kamera karşısına geçti. Hatta Keanu Reeves‘li Johnny Silverhand‘in aksiyon figürleri de satışa çıkarıldı.

Cyberpunk 2077 çıktığı andan itibaren günahıyla sevabıyla oyun dünyasının gündemini meşgul etmeye devam ederken, oyun stüdyosundan Kıdemli Konsept Sanatçısı ve Koordinatör Lea Leonowicz, ArtStation profilinden bazı Cyberpunk 2077 konsept çizimi paylaştı. Bu çizimlerin arasında Keanu Reeves oyun projesine dahil olmadan önce yapılan Johnny Silverhand tasarımları dikkat çekiyor.

Aktörün bilinen görünüşünün aksine karakterin ilk çizimlerinde Johnny daha genç görünüyor ve kesinlikle sakalı yok. Ancak Silverhand‘in adeta imzası olan gümüş eli, kırmızı gözlükleri, deri pantolonu ve botları ilk günkü tasarımıyla aynı kalmış.

İlginizi Çekebilir  Divinity: Original Sin Kutu Oyunu Kickstarter'da Rekor Kırdı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu