Oyun Haberleri

Kaan “Fujitora” Çekli, WESG 2017 Hearthstone Şampiyonu Oldu!

Çin’de düzenlenen WESG 2017 e-spor turnuvasında Türkiye’yi bireysel alanda temsil eden Kaan “Fujitora” Çekli, rakibi Luker’ı yenerek Hearthstone Turnuvası’nın şampiyonu oldu!

Hearthstone alanında adından sıkça söz ettiren Kaan “Fujitora” Çekli, Çin’de düzenlenen ve birçok oyunun e-spor ayağına ev sahipliği yapan WESG 2017’nin kazananlarından oldu.

Hearthstone Turnuvası’nda, rakibi Luker’ı 4-2 skorla mağlup eden Kaan Çekli, bu mutlu haberi Facebook sayfasından duyurdu.

Herkese merhaba,

Ancak șu an yazı yazma fırsatı bulabiliyorum. Son 3 yıldır aklımda tek bir hedef vardı. Yurtdıșında șampiyon olmak ve bu hedefimi gerçekleștirmek için çok fazla emek verdim. Birçok defa önemli bașarıların ucundan döndüm. Șans yüzüme bir türlü gülmüyordu, defalarca oyunu bırakmak istedim ama hırsıma yenik düștüm, vazgeçemedim. Her seferinde önüme engeller konuldu, ama yılmadım. Sosyal hayatımdan, okulumdan ve hatta sağlığımdan fedakarlık yaptım. Anlayacağınız bu bașarı bir -günde kazanılmadı. Tek bașıma da kazanmadım bunu. Öncelikle beni bugün kadar destekleyen ve bana inanmaktan vazgeçmeyen aileme, her zaman beni gazlayan arkadașlarıma, benimle birlikte mesai yapan meslektașlarıma, arayıp tebrik ve moral veren akrabalarıma, beni bünyesinde barındırıp son birkaç aydır gece, gündüz beni idare eden ve sadece hedefime odaklanabilmemi sağlayan takımım Royal Bandits ve menajerim Oğuz Yedikardeş’e, sabahın köründe maçlarımı sunan Berk ve Alparslan’ a, ve iyi dilek mesajı yollayan sevwnlerime çok teșekkür ediyorum. Bu bașarıyı tek bașıma elde etmedim, hepimiz bu ișin içindeydik. Çok da uzatmadan…

DÜNYA ȘAMPIYONUYUM!

Yakından da tanıdığımız, çok sevdiğimiz Kaan Çekli’nin şampiyonluğunu en içten dileklerimizle kutluyoruz. Başarılarının devamının da geleceğinden eminiz.

Ödül Töreni:

YouTube player

Final Maçı:

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.