Oyun Haberleri

Jedi Olmaya Hazır Mısınız? Star Wars: Jedi – Fallen Order’ın İlk Fragmanı, Çıkış Tarihi ve Detayları Duyuruldu

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars: Jedi – Fallen Order‘ın ayrıntıları ortaya çıktı. Cal Ketsis adlı bir Padawan’ı oynayacağımız oyunun ilk fragmanı da yayınlandı.

Chicago‘daki Star Wars Kutlamaları kapsamında Lucasfilm‘in düzenlediği panele katılan oyunu geliştiren Respawn‘dan Vince Zampella ve ekibi uzun süredir merak edilen Star Wars: Jedi – Fallen Order oyunu hakkında yeni bilgiler ve görüntüler paylaştı.


Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith filminden sonraki dönemde geçeceğini önceden bildiğimiz oyunun kahramanı, İmparator Palpatine tarafından başlatılan “Order 66” adlı Jedi avından sağ çıkan Cal Ketsis adında Padawan. Gotham dizisinden aktör Cameron Monaghan‘ın canlandırdığı Ketsis‘le, Star Wars evreninin yeni gezegeni Bracca’da karşılaşacağız.

İlgili Makaleler

Order 66‘dan kaçıp hayatta kalmaya çalışırken, eğitimini tamamlamak zorunda da olan genç Padawan‘ın yanında güvenilir droidi BD-1 de bulunuyor. Işın kılıcı dövüş teknikleri ve Force yeteneklerine odaklanan bu tek oyunculu hikaye oyunu 15 Kasım‘da XBox One, PlayStation4 ve Origin üzerinden PC için Electronic Arts tarafından yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Civilization Tasarımcılarından Yeni 4X Strateji Oyunu - Old World

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu