Oyun Haberleri

İki Klasik Cthulhu Oyunu, GOG.com’daki Yerini Aldı!

cthulhu-banner

Good Old Games, iki efsanevi Call of Cthulhu oyununu yenileyip, paketleyip piyasaya sürdü. Shadow of the Comet ve Prisoner of the Ice oyunları GOG.com’daki yerini aldı!

Atalarımız ne güzel demiş: Eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağarmış. Good Old Games sitesi de ancak bu kadar güzel bir sözle açıklanabilir. Artık platform desteği vermeyen oyunları derleyip, yenileyip, güzel bir pakete yerleştirip nostalji sever oyunculara sunan GOG iki yeni oyununu duyurdu.

İlgili Makaleler
Prisoner of the Ice
Prisoner of the Ice

Aslında yeni demek biraz garip geçiyor. Shadow of the Comet 1993 yılında, Prisoner of the Ice ise 1995 yılında piyasaya sürülmüştü. Call of the Cthulhu mitosunu, başarılı bir şekilde aktaran bu iki macera oyunu çok uygun fiyata satışa çıktı.

Shadow of the Comet, İngiltere’nin kuzeyinde bulunan Illsmouth kasabasında bulunan bir fotoğrafçıya odaklanıyor. O sırada kasabanın üzerinden geçen kuyruklu yıldızı fotoğraflamaya çalışan kahramanımız, kendini garip olayların içerisinde bulacaktır.

Shadow of the Comet
Shadow of the Comet

Prisoner of the Ice ise Shadow of the Comet’in devamı olup HMS Victoria gemisine binip, görevinden geri dönen bir donanma subayını anlatıyor. Elbette Cthulhu’nun Çağrısı bu kahramanımızı da rahat bırakmayacaktır.

İki oyun da Windows ve Linux desteği veriyor. GOG Galaxy üzerinden de oynama fırsatınız var. Shadow of the Comet ve Prisoner of the Ice 11.98 dolarlık etiket fiyatlarıyla oynanmayı bekliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Spider-Man 2, 2021'de Piyasaya Çıkabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.