Oyun Haberleri

Icewind Dale, 13 Mayıs’ta Geliyor!

curse-of-icewind-dale

Neverwinter, son modülü Curse of Icewind Dale‘ı 13 Mayıs 2014’te yayınlıyor.

Unutulmuş Diyarlar’ın içinde simgeleşmiş bir bölge olan Icewind Dale, R.A. Salvatore‘un Buzyeli Vadisi Üçlemesi’nin konusu ve ayrıca Dungeons and Dragons dünyasında tanınmış bir yer. Icewind Dale’ın Neverwinter versiyonu da bu hikaye ile oldukça bağlantılı ve resmi Legacy of the Crystal Shard D&D Pen and Paper senaryosundan sonra sahne alıyor.

Sizlere yeniliklerin bazılarını buradaki yazımızda detaylıca anlatmıştık. Şimdi de bülten ile gelen yenilikleri sunalım.

icewind-daleİşte Curse of Icewind Dale‘da öne çıkan yeniliklerden bazıları:

  • Simgesel Icewind Dale Bölgeleri: Cüce Vadisi, Caer-Konig ve Icewind Geçidi
  • Kara Buz: Crenshinibon adı verilen ve sezgileri olan Kristal Parçası ile civardaki buzun füzyona uğramış hali olan Kara Buz, Icewind Dale’ın her yerine dağılmıştır. Kara Buz, Icewind Dale’ın en önemli kaynağı haline gelmiştir. Bu kaynağı kullanarak oyundaki en güçlü teçhizatları imal edebilen oyuncular, en iyi toplama yerlerini ele geçirmek için mücadele etmek zorunda.
  • İki Yeni Rakip Grup: Her biri oyunculara farklı görevler ve Kara Buz hasadı imkanı sunan On Kasabalılar ve Arkana Kardeşliği.
  • Açık Dünya PvP: Oyuncular, PvP için işaretlenmiş alanlara girebiliyor ve daha hızlı bir şekilde Kara Buz toplayabiliyorlar ancak bu sırada karşı fraksiyonun düşman üyeleri tarafından öldürülmeyi göze alıyorlar.
  • Yeni PvE Senaryosu: Yeni görev dizileri ve lütuflarla birlikte açık dünya PvE görevleri olan ve aynı anda bir düzineden fazla oyuncunun katılabildiği kahramanca karşılaşmalar da geliyor.
  • Yeni Avcı Korucu Paragon Yolu: Avcı Korucu sınıfı için Kılavuz adında yeni bir Paragon Yolu mevcut. Bu, yepyeni Anlık, Karşılaşma ve Günlük Güçlerin kapısını açacak ve üç yeni sınıf özelliği ile üç yeni beceriyi beraberinde getirecek.

Yeni Neverwinter: Curse of Icewind Dale fragmanı

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  DICE Oyun Ödülleri 2013 Kazananları Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.