Oyun Haberleri

Humble Games Showcase Etkinliğinden Göze Çarpanlar

Geçtiğimiz akşam gerçekleşen Humble Games Showcase etkinliğinde sektörden irili ufaklı pek çok yeni haber gördük!

18 Mayıs akşamı gerçekleşen etkinlikte Humble Games ekibi 3. yıldönümünü kutladı. Kutlamayla birlikte yapılan etkinlikte 6 yeni bağımsız yapım tanıtıldı. Ayrıca David Gaider’ın oyunu Stray Gods için özel kamera arkası röportajı da içeren etkinlik yaklaşık yarım saat sürdü. Dilerseniz etkinlik boyunca gerçekleşen önemli anlara göz atalım.

Wizard of Legend İçin Devam Oyunu Yolda

YouTube player

İlk olarak 2018’de yayınlanan aksiyon, roguelike Wizard of Legend için 2. oyunun geliştirildiği yapılan duyuruyla birlikte kesinleşti. Children of Morta imzasıyla bildiğimiz Dead Mage tarafından geliştirilen oyunun orijinal geliştiricisi Contingent99 ise ekibe rehberlik ediyor. Devam oyununda 4 kişilik coop desteği bulunacak.

#BLUD İsimli Yeni Aksiyon Macera Oyunu Geliyor

YouTube player

Exit 73 Studios tarafından geliştirilen #Blud duyuru fragmanıyla birlikte etkinlikteki yerini aldı. Ev ödevleri, sınavlar ve vampirlerle başı belada olan Becky Brewster’in gündüzleri öğrenci, akşamları vampir avcısı olarak yaşadığı hayatını oynayacağız. Fragman boyunca göründüğü kadarıyla oldukça mizahi ve eğlenceli bir dil ile ele alınmış.

2D Platform Bulmaca Oyunu Breeze In The Clouds Duyuruldu

YouTube player

Breeze In The Clouds, Stormy Nights tarafından geliştirilen sevimli bir 2D platform, beat em up oyunu. Black Game Developers Fund tarafından finansmanı sağlanan yapım henüz büyük oranda geliştirme aşamasında. Hava durumuyla ilgili güçlere sahip karakterimiz Breeze ile kirlilik yayan canavarlarla mücadele etmemizi konu alıyor. Çıkış tarihi hakkında net bir bilgi henüz mevcut değil.

Moonlighter geliştiricilerinden Cataclismo

YouTube player

Bir diğer 11 Bit oyunu olan Moonlighter’dan tanıyacağımız, geçtiğimiz haftalarda çıkan The Mageseeker üzerinde de geliştirici olarak çalıştığı bilinen Digital Sun ekibinin elinden çıkma Cataclismo, kule savunma ve strateji etiketlerine sahip. İnsanlığın son demlerinde olduğu bu macerada temamız Digital Sun ekibi için bile oldukça koyuya dönüşmüş görünüyor.

Açık Dünya Oyunu Lost Skies

YouTube player

Yüzen adalarla dolu bir dünyada uçup süzüleceğiniz, hayatta kalma unsurları ile bezeli Lost Skies 1 ila 6 kişiye kadar oynanabilen bir macera sunmayı amaç ediniyor. Bossa Studios tarafından geliştirilen oyunda kancamızla birlikte maceradan maceraya atılacağız.

Japon Folklorundan İlham Alan Aksiyon Platform Oyunu Bō: Path of the Teal Lotus Geliyor

YouTube player

Japon Folklorundan ilham almasıyla programda ilgiyi üstüne çeken Bō: Path of the Teal Lotus, içerisinde barındırdığı sanat tarzı ve temayla beklentileri bir hayli yükseltti. Squid Shock Studios’un ilk eseri olacak olan Bö yine program boyunca olduğu gibi çıkış tarihi belirsiz yapımlardan.

Humble Games Showcase etkinliğine tam haliyle göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.