Oyun Haberleri

HEX: Shards of Fate Oyununa PvE İçeriği Geliyor

hex-banner

Gameforge ve HEX Entertainment dijital kart koleksiyonu oyunu HEX: Shards of Fate’in betasını tek oynayan oyuncular için ilk içeriklerle geliştiriyor.

Frost Ring Arena’da oyuncular, bir arkaplan hikayesine dahil olarak rakiplerle düello yapıyor. Oyuna yeni katılan PvE kartları oynanabilir efekt, büyü ve yaratık repertuarını 700’ün üzerine çıkarıyor.

Donduruldu

Frost Ring Arena, kahramanların dört normal ve bir oyun sonu rakibiyle karşılaştığı dört kola ayrılıyor. Yüksek bir tekrar oynanma değerini garanti etmek için, her yeniden başladığınızda karşılaşmalar toplam 30 normal ve yedi boss canavarın bulunduğu bir havuzdan tesadüfen bir araya geliyor. Burada YZ’lere karşı yapılan düellolar akış açısından daha önceden bilinen PvP dövüşlerinden kısmen ayrılıyor. Örneğin bazı varlıklar yalnızca belli bir kategorideki kartları kullanıyor ya da yoğun olarak karşı büyülere başvuruyor.

ice-wizard

Ringde üç tur kaybedildiğinde, arena girişimi başarısız oluyor. Oyuncular bir denemede ne kadar ilerlediklerine bağlı olarak ender objeler, kartlar ve altın türünde hediyeler kazanıyor.

Meydan Okumalar ve Yeni Kartlar

Turnuva devam ederken Arena’da bir rastlantı öğesi belirebilir. Burada arenanın efendisi Hogarth şahsen ortaya çıkıyor ve oyunculara, örneğin bir düello kazanmak ya da beşten fazla hayat puanı kaybetmek gibi çeşitli şartlar koyuyor. Bir oyuncu devam eden bir düelloda şartı yerine getirdiğinde, bu sayede sonraki turlar için örneğin ek bir birim ya da üç tur kaybettiği halde sonraki basamağa geçebilmek gibi bir bonus elde ediyor.

dwarf-forge

Yeni PvE kartları yalnızca YZ’ye karşı dövüşürken kullanılıyor ve etki şekli açısından sıradan PvE birimlerinden ve sihirlerinden farklılık gösteriyor. Örneğin bazı kartlar kazanılan her düelloda daha yüksek bir hasar değeri alıyor. Kart ara yüzü, destelerin yönetimini kolaylaştırmak için artık oyuncuların PvE ve PvP destelerini toplayabilecekle ri ayrı alanlar bölümler sunuyor.

Geçmişin Bir Kalıntısı

Frostring Arena’yla, ilk kez HEX: Shards of Fate dünyasının tarihi olayların merkezinde yer alıyor. Buzlarla kaplı sahne, Hiperborya Dağları’nın en kuzeydeki bölgelerinde, Entrath dünyasının konuksever olmayan, neredeyse hiç kimsenin yaşamadığı bir köşesinde yer alıyor. Medeniyetin temel taşlarını sarsan HEX meteoru düştükten sonra, bir zamanlar büyüyüp gelişen bu yer unutulup gitti. Binlerce yıl sonra asi Hogarth, çoktan unutulmuş arenanın tam yerini bulmayı başardı. Bu yer bilgi bağımlısı Hogarth’ı hemen kendine çekti ve her türden sırla sarıp sarmaladı. Büyücü bugün bile bu konuk sevmez yerde yaşıyor, birisinin kendisine ve adamlarına Frost Ring Arena’da meydan okuma cüretini göstermesini bekliyor.

hex-shards-of-fate

Frost Ring Arena’nın Özelliklerine Toplu Bakış:

  • Tek oyunculu kampanyanın açılışı
  • 30 farklı bilgisayar rakibi
  • Ek görevler içeren meydan okumalar
  • PvE kartlarının oyuna katılması
  • Geliştirilmiş kart ara yüzü destelere hakimiyeti artırıyor

HEX: Shards of Fate Hakkında

HEX: Shards of Fate, bir kart koleksiyonu oyununun (TCG) zorlu stratejik planlamasını, çok oyunculu çevrimiçi bir rol yapma oyununun (MMO) zengin içerikli derinliğiyle birleştiriyor ve bu sayede yepyeni bir tür yaratıyor: MMO-TCG. HEX: Shards of Fate’in tümüyle dijital olarak düzenlenmesi sayesinde TCG hayranlarına, oyun duygusunu daha da değişken ve stratejik hale getiren yeni oyun dinamikleri sunuluyor. HEX: Shards of Fate bunun yanında PvE kampanyaları, loncalar ve kişiselleştirile bilen Şampiyonlar gibi eşsiz MMO unsurları da sunuyor. Oyun bu şekilde tür sınırlarını yıkıyor ve geniş kapsamlı bir taktik eğlence sağlıyor.

Önümüzdeki güncelleme hakkında bu videodan bilgi alabilirsiniz:

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Gereği Düşünüldü - Minecraft Yasaklansın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.