Oyun Haberleri

Hearthstone, Grand Tournament Eklentisini Duyurdu!

hearthstpne-grand-tournament-banner-2

Blizzard’ın kart oyunu Hearthstone‘a yeni eklenti geliyor.

The Grand Tournament adıya duyurulan eklenti içerisinde 132 adet yeni kart ve bir sürü yeni özellik bulunuyor!

Geçtiğimiz 2 yıla damgasını vuran kart oyunu Hearthstone büyümeye devam ediyor. Son olarak Blackrock Mountain macerası ile yeni kartlar sunan oyun arayı soğutmadan yeni bir ek paket duyurdu. The Grand Tournament, aynı GvG’de olduğu gibi bir kart eklentisi. Yani ortada bir macera yok. Yığınla kart ve yeni özellikler var.

hearthstpne-grand-tournament-banner

Bu yeni özelliklerden biri olan Inspire ise oyunun bilindik sistemlerini altüst edecek seviyede. Inspire, oyuncunun Hero Power kullanmasına ve bunun peşinden gelen değişimlere verilen ad. Yani bir kartın üzerinde Inspire yazıyorsa, bunun Hero Power kullanımı ile bir alakası var. Bundan sonra oyuncular Hero Power kullanımına daha fazla önem verecek gibi gözüküyor.

Grand Tournament ise Wrath of the Lich King ek paketi ile birlikte Warcraft oyuncularına sunulan Northrend kıtasına bir gönderme. Kıtanın en kuzeyinde bulunan Hrothgar’s Landing’de düzenlenen turnavalara, Azeroth dünyasının dört bir yanından katılan kişileri görmek mümkün. Blizzard tanıtacağı 132 kartı da buradan yola çıkarak duyuracak. Şövalyeler, korsanlar, devler derken oyunun sistemini değiştirecek birçok karta sahip olabileceğiz.

hearthstpne-grand-tournament-harita

Eklenti Ağustos ayında aramızda olacak. O zamana kadar sabredemeyen oyuncular 50 kart ve bir de kart arkalığı içeren paketi ön sipariş edebilecekler. Bu ön sipariş fırsatı önümüzdeki hafta sunulacak. Fiyatı ise 49.99 dolar olacak. Oyuniçi kazanılan altın ile bu ön siparişi verme imkanımız olmayacak. Ama ek paket aramıza katıldığında, altın ile satın alabileceğiz.

Kartların bir kısmı açıklandı. Duyurulan bu birkaç kart bile oyunun ne kadar değişeceğinin habercisi. Geriye kalan kartlar da peyderpey Blizzard’ın resmi Hearthstone sayfası üzerinden duyurulacak.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Nvidia, Cyberpunk 2077'ye Özel Ekran Kartı Duyurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.