Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Hearthstone Ek Paketi Curse of Naxxramas Duyuruldu!

Hearthstone Ek Paketi Curse of Naxxramas Duyuruldu!

curse-of-naxxramas-banner

Oyuncuların heyecanla oynadığı, sadece Blizzard oyuncularını değil tüm oyuncuları etkileyen Hearthstone‘un ilk ek paketi duyuruldu.

Amerika’da düzenlenen PAX East’te duyuru yapan Blizzard, oyuncuları ölüler diyarına götürmeye hazır bile!

Curse of Naxxramas eklentisi ile oyuncular, PvE deneyimini yaşayacaklar. Yani oyuncular, Hearthstone keyfini tek başlarına da yaşayabilecekler. Tekil oyuncu modu ile birlikte 30 tane de ek kart gelecek.

Bunların dışında, Heigan the Unclean isimli bölüm sonu canavarı ile de savaşma imkanı bulacaksınız. Ayrıca Hearthstone’un oyun tahtasında da bazı değişiklikler olacak.

Curse of Naxxramas, ilk etapta oyunculara ücretsiz olarak sunulacak fakat sonrasında gelen yenilikler oyun içi parayla veya gerçek para ile satılacak.

Yapılan bir açıklama da Hearthstone’un tablet sürümü ile ilgili. Hearthstone’un tablet sürümü birkaç hafta içerisinde dünya çapında yayınlanacak. Windows ve Android tabletler için de çok yakında yayınlanacak.

Curse of Naxxramas’ın PC, Mac ve iPad sürümü aynı anda piyasaya sürülecek.

curse-of-naxxramas-heigan curse-of-naxxramas-kart1 curse-of-naxxramas-kart2 curse-of-naxxramas-kart3 curse-of-naxxramas-kart4 curse-of-naxxramas-kart5

İlginizi Çekebilir  Blizzard'ın Kadın Karakterleri Fazla Mı Seksi?