Oyun Haberleri

Gollum Oyunu Beklenenden Erken Geliyor! Oyunun Çıkış Tarihi Açıklandı

Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum oyununun beklenenden daha erken çıkacağını duyurdu. Gollum oyunu 1 Eylül‘de çıkacak!

Daedelic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum çıkış tarihini açıkladı. Yüzüklerin Efendisi öncül hikayesi olan LOTR: Gollum, Gollum’un Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi olayları arasındaki maceralarını ve Bilbo Baggins’in yüzüğü aldıktan sonra Tek Yüzük’ü arayışını takip eden olayları oyunculara sunacak.

The Lord of the Rings: Gollum, hikayeye ve gizliliğe odaklanan bir aksiyon-macera oyunu olacak. Orta Dünya’da topraklarında Gollum; orklar ve elfler gibi yaratıklardan uzak durarak kendisine zarar verecek kişilerden kaçınmak için çevikliğine ve gizliliğine güvenmelidir. Gollum için en büyük tehdit kendisidir, çünkü oyuncu oyun boyunca kişiliğinin karanlık tarafıyla mücadele etmelidir ve seçimlerinin hikaye boyunca sonuçları olacaktır. Gollum’un hikayesi muhtemelen orijinal eserde anlatılanlardan farklı olacak; ancak oyuncunun yolu, Gollum’un Hüküm Dağı’na son yolculuğundan önce nasıl bir kişilikte olacağını değiştirebilir.

Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum‘un 1 Eylül 2022‘de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüleceğini ve Nintendo Switch sürümünün de yıl içinde piyasaya sürülmesi planlandığını duyurdu. Bu, Gollum’un gizemli yeni macerasının sadece birkaç ay uzakta olduğu anlamına geliyor.

YouTube player

Oyun; Gollum’u, Sauron’un Shire’ın varlığını ilk öğrendiği Barad-dûr zindanlarında yakalandığı ve işkence gördüğü Mordor’daki yolculuğunu da ele alıyor. Gollum kaçmayı başarır ve onu Kuyutorman’a ve hapsedildiği Kral Thranduil’in krallığına götüren Aragorn tarafından yakalanır. Gollum bir kez daha kaçar ve sonunda Yüzük Kardeşliği tarafından görüldüğü Moria Madenleri’ne gider. The Lord of the Rings: Gollum, Gandalf da dahil olmak üzere romanlardan tanıdık karakterlerin yanı sıra geliştiriciler tarafından yaratılan bazı yeni karakterleri içerecek.

The Lord of the Rings: Gollum, Gollum’un hikayesini daha önce hiç görülmemiş şekillerde detaylandıracak ve oyuncu ona yol boyunca rehberlik edebilecek.

The Lord of the Rings: Gollum oyunu, 1 Eylül 2022‘de PC, PS4, PS5 XboxOne ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek.

Kaynak: ScreenRant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fantastik Oyun Klasiği Golden Axe Şimdi Android'de

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.