Oyun Haberleri

GOG’un Büyük Kış İndirimi Başladı

gog-kis-indirimi-banner

Dünyanın en büyük oyun satış sitelerinden olan, özellikle de klasik oyun severlerin en favori sitelerinden olan GOG, geleneksel kış indirimini başlattı.

500’den fazla oyunda %90’a varan indirimler ver.

İndirimler bazı oyunlarda sabit değil, özellikle indirimler saatlik olarak değişiyor. İndirimler arasında muhteşem Star Wars serileri de var. Knights of the Old Republic, Jedi Academy, Republic Commando gibi oyunların yanı sıra Star Wars: X-Wing Special gibi klasikler de büyük indirimde.

gog-indirim

Bununla birlikte Lucasarts Classic isimli pakette de Indiana Jones, Monkey Island, Afterlife gibi oyunlar bulunuyor. Ayrıca indirimler arasında %50 indirimle The Witcher 3: Wild Hunt, %75 indirimle Metro serisi var. Bunlar dışında Divinity: Original Sin Enhanced Edition, Kerbal Space Program, STASIS, Pillars of Eternity ve Unepic oyunları güzel indirimlerle kesinlikler önerdiklerimiz arasında yer alıyor.

Ayrıca kampanya dahilinde bedava oyunlara da sahip olabilirsiniz.  Mesela kampanya boyunca 5 dolar harcadığınızda Divine Divinity, 50 dolar harcadığınızda ise Blackguards Special Edition’a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

13 Aralık‘a kadar sürecek GOG kış indirimlerini kaçırmayın! Hemen buradan kampanyaya ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  SkyWind ile Morrowind'i Yeniden Yaşayacağız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu