Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » GOG’da Oyuncular İçin Pinata Çılgınlığı

GOG’da Oyuncular İçin Pinata Çılgınlığı

Dünyanın en büyük oyun alışveriş sitelerinden olan GOG, Pinata Madness ismini verdiği etkinlik ile oyunculara sürpriz oyunlar dağıtıyor.

Olay sadece Pinata Madness ile kalmıyor, bununla birlikte Deadlight: Director’s Cut oyununa da bedava sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Darkest Dungeon ve Pillars of Eternity gibi oyunlarda da %60’a varan indirimler var. Bazen GOG fiyatları dolar üzerinden olduğundan ne kadar indirim yaparlarsa yapsınlar Steam’deki Türk Lirası fiyatlarından yüksek kalabiliyor.

Pinata Madness Nedir?

Pinata dediğimiz şeyi bilirsiniz belki; ülkemizde çok meşhur bir şey değil ama belki dizi veya filmlerde görmüşsünüzdür. Meksika’ya özgü pinatada rengarenk kağıtlardan bir hayvan yapılır ve bu hayvanın içi çeşitli şekerleme ve sakız türevi şeylerle doludur. Çocuklar da ellerinde sopalarla bu kağıttan hayvana vurarak onu parçalarlar ve içinden dökülenlerle ziyafet çekerler.

GOG’da aynı mantığı oyunculara yapmış. 3$ (yaklaşık 10₺) vererek bir pinata alıyorsunuz ve onu parçaladığınızda içinden sürpriz bir oyun çıkıyor. Pinatanın içinden ne çıkacağı bilinmiyor ancak aralarında Pillars of Eternity, Shadow Warrior 2, Heroes of Might and Magic 5, Victor Vran, Saints Row 4 bulunan 5.99$ ile 44.99$ arasında değer olan 100 çeşit oyun çıkacağı garanti ediliyor. Sizin GOG kütüphanenizde olan bir oyun ise size çıkmıyor. Eğer elinizde tüm oyunlar varsa size bir hediye kodu veriliyor. Kısacası boş geçmiyor!

İlginizi Çekebilir  İstanbul Bıçaklarımın Altında

Siz de sürprizlerle dolu çılgınlığa hemen buradan ulaşabilirsiniz.