Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Gog.com’da Çılgın Sonbahar İndirimi!

Gog.com’da Çılgın Sonbahar İndirimi!

gog-big-fall-save-banner

Nostaljik oyunların vazgeçilmez adresi Good Old Games, yepyeni bir indirim kampanyası ile daha oyuncuların karşısına çıktı! Sonbahar kampanyasına göz atmayı sakın unutmayın.

Eski ve yeni oyunları meraklılarıyla buluşturan Gog.com, Sonbahar kampanyasını duyurdu. 10 günden fazla sürecek kampanya boyunca, çılgın indirimler ve sürpriz hediyeler oyuncuları bekliyor olacak.

%90 oranına varan indirimler ve oyun paketleri bu süre boyunca satın alınmayı bekleyecek. Ayrıca ne kadar çok alışveriş yaparsanız, o kadar çok bedava oyun kazanma şansınız var. Öncelikle dikkati çeken başlıklara bakmakta fayda var tabii. Elder Scrolls Classics ile %66 indirim şansıyla, Morrowind, Battlespire ve Redguard oyunlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca uzun bir aradan sonra tekrar Gog.com raflarındaki yerini alan klasik Fallout (1, 2 ve Tactics) serisi de oyuncuların ağzını sulandırıyor. Ama bence en çok dikkat çeken Ultimate Interplay başlığı altındaki oyunlar.

Bu başlığa ulaşıp, oyun paketini istediğiniz gibi oluşturabiliyorsunuz. Zaten elinizde hali hazırda bulunan oyunları da almak yerine, kendinize ait bir paket yapmak mümkün. İndirim oranlarında da bir değişiklik olmuyor.

İlginizi Çekebilir  Blizzard, Heroes of the Storm'u Duyurdu!

Bizce 10 gün boyunca Gog.com’u takipte kalmalısınız. Daha fazla indirim gelmesi olası.