Oyun Haberleri

Gizem ve Korku Temalı, Yerli Oyun Curse of Anabelle 20 Şubat’ta Piyasada

İstanbul merkezli Rocwise Entertainment tarafından kurgulanan bulmaca ve korku temalı Curse of Anabelle, 20 Şubat itibarıyla küresel oyun platformu STEAM üzerinden oyuncularla buluşacak. Curse of Anabelle, 20 Şubat’tan itibaren Türkiye’ye özel fiyatı ile STEAM’den erişilebilecek.

Mistik Kitaplar, Kadim Mühürler, Antik Ayinler ve Farklı Zamanlara Arası Seyahatler

Gerçek dünya efsanelerine ve mitlerine dayanan gizemli bir oyun deneyimi sunan Curse of Anabelle, lanetli Ramsey Malikânesinin karanlık köşelerine ve gizemli geçmişine ışık tutuyor. Benzer oyunlardan “aksiyon” özelliği ile ayrılan Curse of Anabelle’de mistik kitaplar, bu karanlık maceraya rehberlik ediyor.  Kadim mühürler oluşturulabilen ve antik ayinlerle karanlık güçlerle yüzleşip savaşma imkânı sağlayan Curse of Anabelle, farklı zamanlar arasında seyahatlerle bulmacaların çözülmesi için alternatif yollar sunuyor.

Gerçek dünyada da izleri takip edilebilecek efsane ve mitlerden faydalanılarak yaratılan ve alt metninin bir hayli dolu olmasıyla göze çarpan Curse of Anabelle, oyuncuları karanlık ve mistik bir maceraya davet ediyor.

Ramsey Laneti’nin Sırrı, Anabelle’nin Gizem Dolu Ölümü

Oyuncuları uğursuz Ramsey Malikânesini saran karanlık olayların içine iten Curse of Anabelle‘de oyuncular; Emily’nin erkek arkadaşı olan Nathan karakterine hayat verecekler. Rüyalarında, 9 yaşında ölen kız kardeşinin ruhu ile iletişim kuran Emily, onun ruhunu sıkışıp kaldığına inandığı araftan kurtarmak için harekete geçer. Biricik sevgilisinin başının derde gireceğini düşünene Nathan ise Emily’nin ayak izlerini takip ederek ona yardım etmeye karar verir. Ancak malikânenin karanlık koridorlarında atıldığı bu macerasında, mistik parçaları bir araya getirerek çözeceği gizemden, malikânenin ve Ramsey ailesinin karanlık geçmişinden ve milattan önce 10. yüzyıla kadar dayanan karanlık bir sırla karşı karşıya kalacağından habersizdir.

İlginizi Çekebilir  Scorn İçin 15 Dakikalık Oyun İçi Video Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu