Oyun Haberleri

Ghostrunner 2, Yayıncısı Tarafından Onaylandı

Polonya merkezli One More Level stüdyosu tarafından hazırlanan Ghostrunner bir seri haline geliyor. Yayıncı 505 Games, devam oyununu onaylarken ilk oyunun da yeni nesil konsollara özel olarak tekrar çıkacağını açıkladı.

Cyberpunk 2077‘nin sürekli olarak ertelendiği bir dönemde yüreğimize Cyberpunk teması serpen Ghostrunner’ın devamının geleceği açıklandı. Birçok eleştirmen tarafından da oldukça beğenilen ve yüksek puanlar alan aksiyon oyunu bir seri haline getirilecek.

Ghostrunner, Mirror’s Edge benzeri birincil gözden oynanan bir parkur ve aksiyon oyunuydu. Cyberpunk temasını başarıyla kullanması ve akıcı mekanikleriyle de kısa sürede oyuncular tarafından da övgüye boğulmuştu. Oyunun çıkış tarihinden bu yana 600.000 kopya satışını geçtiğini de ekleyelim.

Birçok önemli oyunun dağıtımından sorumlu 505 Games, Ghostrunner 2’nin geleceğini resmen duyurdu. İlk oyunda olduğu gibi yapım süreci yine One More Level firmasına ait olacak. Ayrıca ilk oyunun yeni nesil konsolların hızına uygun bir sürümünün de yayınlanacağı açıklandı. Ancak bu oyuna daha önceden sahip olanlar ücretsiz güncelleme mi alacak, yoksa tekrar satın almak durumundalar mı; konu hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.

FRPNET Discord

Dilerseniz siz de Discord kanalımıza katılabilir ve konu hakkında görüşlerinizi bildirip sohbet edebilirsiniz.

Ghostrunner, bizim de oynarken çok beğendiğimiz doyurucu bir oyun olmuştu. Hatta Cyberpunk 2077’nin hayal kırıklığından sonra vakit geçirdiğimiz oyunlardan biri oldu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.