Oyun Haberleri

Gameloft, Dungeon Hunter Champions’un 3 Yeni Şampiyonunu Duyurdu

Gameloft, yeni çıkacak oyunu Dungeon Hunter Champions’a son eklenen üç yeni şampiyonu duyurdu. Google Play üzerinden ön-kayıt yaptırarak, bu şampiyonları yakından tanımak mümkün.

Dungeon Hunter Champions çokluevreninde 250’den fazla şampiyon bulunuyor. Her şampiyonun hikayesi, bilim kurgu ve fantezi edebiyatının efsane isimlerinden Dan Abnett tarafından kaleme alındı. Şampiyonların birbiri ile bağlantılı hikayeleri, çokluevrenin olaylarını birbirine bağlıyor. Yeni duyurulan Dr. Dendryte, Voxia ve Lingshe bu şampiyonlardan sadece üç tanesi…

Psion Doktor Dendryte

Konu eğer kötü adamlar ise, psişik güçleri olan deli bilim adamı Psion ilk akla gelen isimdir. Psion, hem ezeli bir rakip hem de takım arkadaşlarına her savaşta muazzam destek sağlayan bir şampiyondur. Karşısında durmaya çalışan zavallıların şimdiden vay haline!

Derbi Kızı Voxia

O, ünlü Ultimate Blitz Şampiyonası’nın Kazananı… O bir All-Star… O, Derbi Kızı Voxia! Ultimate Blitz Şampiyonası, hız, çeviklik ve aşırı şiddet içeren bir spor dalıdır. Aman ha, sakın evde denemeyin! Derbi Kızı Voxia, serseri görünüşlü ve biraz da çatlaktır. İç güdüsel olarak umursamaz ve şiddet yanlısı olsa da O’nu sevmemek imkansız. Hele bir de Voxia’yı patenleri üzerinde önüne geleni beyzbol sopası ile pataklarken görün.

Yılan Hatun Lingshe

Valora’nın topraklarını kaşif olarak dolaşan Lingshe, yanından hiç bir zaman ayırmadığı vazgeçilmez dostu ve yol arkadaşı yılanı ile gittiği her yerde “Yılan Hatun Lingshe” olarak bilinir. Her ne kadar barışsever biri olsa da, kaçınılmaz olduğunda savaşmaktan hiç bir zaman çekinmez. Bir yılan hızı ve çevikliği ile düşmanlarına saldırır.

Edebi Savaş’ta kimlerin yanında yer alacaksınız? Kararınızı verin, takımınızı kurmaya ve çokluevrenin şampiyonları ile destansı bir maceraya atılmaya hazır olun. Dungeon Hunter Champions çok yakında geliyor.

Dungeon Hunter Champions’a Google Play üzerinden ön-kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dünyaca Ünlü Oyun Aksesuarı Üreticisi Sades Türkiye'ye Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.