AYBABTUOyun Haberleri

Fallout: New California Oyunu Çıktı

Fallout 76‘nın çıkışına az bir süre kala yeni bir Fallout oyunu diyebileceğimiz Fallout: New California yayınlandı. New California, aslında Fallout: New Vegas oyunu üzerine kurulan bir mod ancak hikayesiyle, baştan tasarlanan atmosferi ve görselleriyle, yeni haritasıyla, seslendirmeleriyle neredeyse tam bir oyun. Bu kadar yeniliğe sadece “mod” dersek biraz ucuz kalacak.

Fallout 2 ile Fallout: New Vegas oyunları arasında geçen Fallout: New California, bir grup Fallout hayranı tarafından ilk olarak 2012 yılında Project Brazil adıyla başlamıştı. Şimdi proje tamamlandı ve artık Fallout 76 beklerken oynayabileceğimiz yepyeni bir hikaye var.

Modu hemen buradan indirebilirsiniz.

Fallout: New California Nedir?

Fallout: New Vegas oyunu üzerine kurulacak mod ile bu sefer kendimizi Los Angeles’ta buluyoruz. Los Angeles’ta bulunan ve daha önce ne Fallout Bible’da ne de başka bir oyunda görüp duyduğumuz Vault 18‘de oyuna başlıyoruz. Dışarı çıktığımızda ise kendimizi Survivalist Army, New California Republic ve Super Mutantlar arasındaki bir savaşın tam ortasında buluyoruz.

► Fallout’taki Barınaklar

Daha önce Fallout: New Vegas’ta New California Republic (NCR), Caesar’s Legion ve Mr. House arasındaki güç çekişmesini çözümlendiriyorduk. Burada da benzer bir oyun senaryosu olacağını görüyoruz.

Bununla birlikte tanıtım videosundan gördüğümüz üzere her karakter seslendirilmiş ve senaryo da detaylı bir biçimde hazırlanmış. Ayrıca oyun, tıpkı Fallout: New Vegas’ta olduğu gibi seçimlerinize göre birkaç farklı sonla bitebiliyor.

İlginizi Çekebilir  The Humble Store ile Her Gün İndirim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu