Oyun Haberleri

Fallout 76 Güncellemesi The Pitt Çıktı! Üstelik Tüm Oyuncular İçin Ücretsiz

Bethesda, tüm oyuncuların ücretsiz olarak edinebileceği Fallout 76 Expeditions: The Pitt‘i yayınlandı. Bu güncelleme ile oyuncular, ilk kez Appalachia‘nın ötesine geçebilecek.

Fallout 76 Expeditions: The Pitt‘in endüstriyel çorak topraklarına yolculuk eden Fallout tutkunları, tekrarlanabilir ve zorlu yeni görevler alacak. Yeni ödüller kazanarak, görevleri ve diyalog ağaçlarıyla yeni NPC’lerle tanışacak. Ayrıca ilk defa Fallout 3‘teki The Pitt‘te görülen düşman Trog’larla yeniden karşılaşacaklar.

YouTube player

Expeditions: The Pitt’in İçeriğinde Şunlar Bulunuyor:

Yeni Bir Bölge – Fallout 3’ten bu yana ilk kez, savaş sonrası Pittsburg’de bir maceraya atılın. Bir zamanlar endüstrinin merkezi olan bu güzel şehir, nükleer çatışmalarla harabeye döndü. Artan radyasyon oranı nedeniyle şehirde yaşayanlar mutasyona uğradı. Bu kaos, beraberinde çatışmaları ve birbiriyle savaşan grupları getirdi.

Expedition’lar (Keşifler) – En fazla dört oyunculu gruplar için büyük ölçekli tekrarlanabilir görevler. Oyuncular, Appalachia’daki Whitespring Refuge’de Vertibird’ü çalıştırarak The Pitt’e geçecekler. Burada en deneyimli grupları test edecek rastgele, tekrar edilebilen, oyun sonu görevleri sizi bekliyor.

Yeni Hikâye ve Gruplar – Yeni bir hikâye sizi bekliyor. Union’ın mavi yakalı özgürlük savaşçıları ve Fanatics’in güce susamış Raider grubu birbirleriyle savaşıyor. Union için savaşın ve yuvalarını geri alın. Tuhaf ve mekanik yeteneklere sahip liderleriyle tanışın, onları birbirine bağlayan huzursuz gerçekleri öğrenin ve The Pitt’in zehirli çorak arazisinin, orada yaşayanları nasıl yavaş yavaş deliliğe sürüklediğini ortaya çıkarın.

Yeni Ödüller – Expeditions’ı fethederek Union’da takas edebileceğiniz yeni para birimi Stamp kazanın. Union teknisyenlerinin hazırladığı yeni ve eşsiz silahlar, Power Armor’lar, kıyafetler, C.A.M.P. eşyaları ve çok daha fazlasını toplayın.

Yeni Düşmanlar – The Pitt’in kalabalık sokaklarını ve yeraltı labirentlerini keşfederken önünüze çıkacak her türlü yaratığa karşı kendinizi koruyun. Buna geri dönen ölümcül ve agresif Trog’lar da dahil.

Fallout 76‘nın son güncellemesi The Pitt ile ilgili daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.