Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » The Elder Scrolls Online İçin Aylık Ödeme Dönemi Bitti

The Elder Scrolls Online İçin Aylık Ödeme Dönemi Bitti

the-elder-scrolls-online-banner

Fantastik oyun severler The Elder Scrolls Online oyununu uzun süre bekledi, ilk çıktığı gün de heyecanla aldı. Bazıları zevkten dört köşe olurken bazılarının hevesi kursağında kaldı.

Bethesda, istediği parayı ve satış sayısını yakaladı mı bilemeyiz ancak The Elder Scrolls Online oyunu bugünden itibaren aylık ödeme olmadan oynanabilecek.

Bundan 1 sene önce, henüz oyun çıkmadan yaptığımız haberde aylık ödemenin tutmayacağını bizler de söylemiştik ancak Bethesda dinlememişti. Sakalımız da var ama neyse… Sonunda, aylık 15 dolarlık ödemeyi kaldırdılar. Artık sadece oyunu satın alarak The Elder Scrolls Online’ı oynayabileceksiniz.

the-elder-scrolls-online

Bu değişiklik ile birlikte bir de Plus Üyelik getirildi. Plus üyeler, oyunun yeni ek paketlerinden faydalanabilecek ve her oyuncunun giremeyeceği alanlara girebilecekler. Bunun dışında Plus üyelere her ay ufak hediyeler de verilecek. Elinizde halihazırda bir aylık üyelik bulunuyorsa bunu Plus üyelik olarak kullanabilirsiniz.

Oyunun yeni paketinin ismi The Elder Scrolls Online – Tamriel Unlimited oldu ve fiyatı da 54.99 € olarak belirlendi. Dilerseniz hemen buradan satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Dragon Age: Inquisition Oyunundan 16 Dakika

Oyunun PS4 ve Xbox One için olan sürümünün de 9 Haziran’da çıkacağını belirtelim.