Oyun Haberleri

E3 Fuarı 2023 Yılında Yeniden Oyuncularla Buluşuyor

E3, gelecek yıl oyuncuları buluşturmaya hazırlanıyor. Pandemi nedeniyle son yıllarda iptal edilen E3 Oyun Fuarı, 2023 yılında kesin dönüş yapıyor!

Dünyanın en büyük oyun fuarlarından olan E3, etkinliğin 13-16 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Los Angeles Kongre Merkezi’ne döneceği açıkladı.

E3 oyun fuarı

Pandemi sebebiyle 2020 ve 2022 yılındaki E3 etkinliği iptal edilmişti. 2021’de ise duyurular ve konferanslar online olarak düzenlenmişti. Pandeminin etkisinin azalmasıyla birlikte E3 2023’ün düzenleneceği haberi geçtiğimiz günlerde söylenmişti. Şimdi tarihler de netleşti.

13-15 Haziran 2023 tarihleri arasında oyun sektörü çalışanlarının networking yapması, toplantılar düzenlemesi için E3 Business Days olacak ve ardından 15-16 Haziran 2023 tarihinde oyuncuların yeni oyunları denemeye, geliştiricilerle ve içerik oluşturucularla buluşmaya davet edildiği E3 Gamer Days başlayacak.

E3, bu yıl online katılımcıları da destekleyecek. 11 Haziran’dan itibaren gerçekleşecek ve etkinlik boyunca devam edecek olan ortak dijital etkinlikler online olarak da sunulacak. Hatta B2B networking imkanlarının da online olarak sunulacağı belirtiliyor.

Pek çok oyunun duyurusu veya ilk gösterimi E3 etkinliğinde yapılıyordu. Pandemi nedeniyle E3 iptal olunca büyük oyun firmaları kendi etkinliklerini yapmaya başladılar. Bakalım E3 2023’te büyük firmaların duyurularını görebilecek miyiz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.