Oyun Haberleri

Doom Eternal Duyuruldu – İblislerin İşgalini Durdurmaya Hazırlanın

E3 2018′de oyun dünyasını bombardımana tutan Bethesda, iblis sayısının iki katına çıktığı dünyadaki cehennemde, ama çok daha güçlü ekipmanlarla “Doom Slayer” olmaya geri döneceğimiz Doom Eternal‘ın tanıtım videosunu yayınladı.

Ödüllü ve çok satan 2016 çıkışlı Doom’un devamı niteliğinde olacak Doom Eternal, id Software tarafından geliştirildi. Hız ve gücün en güçlü kombinasyonunun first-person dövüşe taşındığı Doom Eternal’da; “Doom Slayer” olarak cehennemin güçlerine karşı intikam almaya geri dönüyoruz. Mick Gordon‘ın heyecanı en üst noktaya taşıyan müzikleri eşliğinde güçlü ve yeni özellikleri olan silahlarla boyutlar arası yeni ve klasik iblisleri imha edeceğiz.

Bethesda’dan Hugo Martin, Doom Eternal hakkında bilgi verirken, “Son iki yıldır oyunda ne görmek istediğinizle ilgili anlattıklarınızı duymak ilham vericiydi ve şu an sizinle birlikteyiz. Doom Slayer’ın daha güçlü olmasını mı istiyorsuzunuz? Yaptık. Daha çok iblis mi istiyorsunuz? Bu oyunda iki katına çıkardık. Dünyada cehennemi mi görmek istiyorsunuz? Onu da yaptık. Ama bizi en çok heyecanlandıran, hiç beklemediğiniz şeyleri de gösterecek olmamız” diye konuştu.

Doom Eternal‘ın oynanış videosu 10 Ağustos’ta Dallas’taki QuakeCon‘da yayınlanacak. Çıkış tarihi henüz açıkanmayan oyunun ilk tanıtım videosu sizlerle…

İlginizi Çekebilir  Yeniden Uzaylılarla Karşı Karşıyayız - XCOM 2 İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu