Oyun Haberleri

Diablo Immortal, Hallow’s Wake ile Sanctuary’nin Her Köşesine Korku Salacak

Diablo Immortal’da oyuncuları yeni bir güncelleme bekliyor. Hallow’s Wake tehdidinde oyuncular Rift’leri hayaletlerden arındıracak.

Diablo immortal

Blizzard tarafından geliştirilen Diablo Immortal oyununda, 19 Ekim 2022 tarihinden itibaren oyuncular, yeni ‘Hallow’s Wake” sınırlı süreli etkinliğinde Rift’leri hayaletlerden arındırarak Hallowed Stone elde edebilecek ve bu öğeleri ürkütücü ödüller ile takas edebilecek. Veyahut bu öğeleri gizemli cadı ya da istediği bir arkadaşıyla Trick or Treat yapmak için kullanabilecek.

Yeni güncellemeyle birlikte, 12 Ekim – 8 Kasım 2022 tarihleri arasında ‘Recruit a Friend‘ programıyla oyuncular bir arkadaşını davet edebilecek ve davet eden ya da edilen olarak ödüller kazanabilecek. Ayrıca 12 Ekim 2022‘de ‘Infernal Knowledge‘ sınırlı süreli etkinliği başlayacak ve beraberinde tamamlayarak ödüller kazanılabilecek günlük görevler gelecek.

Bunlara ek olarak, yepyeni oyun içi dükkan kozmetikleri olan Waltz Macabre kozmetik seti ve Hallowed Dead kozmetik setiyle oyuncular tüm bu içeriklerin tadını çıkarabilecek. Diablo Immortal‘la ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.