Oyun Haberleri

Diablo II Resurrected Fragmanı Geldi

23 Eylül yaklaştıkça, Blizzard Diablo II Resurrected için çalışmalarında ve paylaşımlarında ivmeyi arttırdı. Remade yapımı PC ve konsolda görecek gibiyiz.

YouTube player

Yeni fragmanda, Blizzard ekibinin oyun içi sinematiklerini günümüz modern oyunlarına ne kadar yaklaştırdığına şahit olduk ve bu Diablo fanlarını oldukça heyecanlandırmış olmalı. Çeşitli karakter sınıflarının da paylaşıldığı fragmanlarda, Blizzard oyunu hem PC hem de konsola çıkaracak.

Blizzard Blog üzerinden oyuna dair bir çok içeriğe hakim olabileceğimiz gibi, kapalı ve açık betalarda oyunu deneyimleyen oyuncuların da yorum ve eleştirilerini görme şansı buluyoruz.

Oyunun konsola da gelecek olması kafalarda, klasik bir bilgisayar oyunu odaklı oynayış tarzına sahip yapımın nasıl konsol kontrollerine adapte edileceği konusundaki soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Mouse ve klavye kombini ile tepeden bakış açısıyla oynadığımız ve genellikle tıklamalarla süreci götürdüğümüz oyunun konsollara nasıl adapte edileceği konusunda Blizzard cephesi, konsol için oyun dinamiklerinde belirli değişiklikler yapıp tıklamadan ziyade yaklaşma ve stamina dengelemesi ile daha özelleştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçladıklarını belirtti. Buna kısada “aim assist” diyebiliriz sanırım.

Oyun 23 Eylül’de Nintendo Switch, PS4, PS5, PC, Xbox One ve Xbox Series X platformları için çıkış yapacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.