Oyun Haberleri

Deathloop’un Orijinal Oyun Müzikleri Platformlarda Yayınlandı

Arkane Studios tarafından geliştirilip, Bethesda Softworks‘ün dağıtımını üstlendiği Deathloop oyununun orijinal müzikleri dünya çapındaki müzik platformlarında yerini aldı.

Tom Salta, Erich Talaba, Ross Tregenza ve Arkane Lyon ekibinin bestelediği Deathloop‘un orijinal oyun müzikleri, 59 şarkıdan oluşuyor. Psikedelik rock, country ve blues gibi müzik türlerini birleştirerek Blackreef adasının belirgin 60’lar temalı müziklerini oluşturan oyun müzikleri Spotify, iTunes ve Epic Games’te yayınlandı.

Bugün Aslında Dündü – Deathloop İncelemesi

Deathloop oyun müzikleri arasında Sencit‘ten üç orijinal şarkı da bulunuyor: Déjà Vu feat. FJØRA, Pitch Black feat. Lady Blackbird ve Down the Rabbit Hole feat Samantha Howard, Haqq.

Öte yandan 60’ın üzerinde tam puan elde eden Deathloop; bu yıl Game Awards‘da aralarında Yılın Oyunu, En İyi Oyun Yönetimi, En İyi Anlatı, En İyi Sanat Yönetimi, En İyi Müzik, En İyi Ses Tasarımı, En İyi Aksiyon, Jason E Kelley için En İyi Performans ve Ozioma Akagha için En İyi Performansın bulunduğu 9 ödüle aday gösterildi. Deathloop‘un artık PlayStation 5 ve PC’lerde de oynanabildiğini belirtelim.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İzmircon'a Gittik, Gördük, Yazdık - İzmircon 2015'in Ardından...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.