Oyun Haberleri

Cyberpunk Temalı Platform Oyunu Replaced Ertelendi

Sad Cat Studios tarafından geliştirilen cyberpunk temalı platform oyunu Replaced 2024 yılı içerisine ertelendi.

İlk olarak 2021’de duyurulan Replaced 2022’de yeni bir fragman alarak 2023 içerisinde çıkacağını açıklamıştı. Ancak geliştirici ekip ortalamanın üzerinde bir oyun sunmak ve eksiklikleri tamamlamak sebebiyle oyunu 2024 yılında çıkaracaklarını duyurdu.

Erteleme açıklamasında oyun geliştirmenin zor olduğuna değinen ekip oyunun duyurulmasıyla ve ardından yayınladıkları fragmanla birlikte gelen ilgi sebebiyle oldukça heyecanlı olduklarını belirtti.

Replaced

REPLACED’in 2021’de yayınlanan ilk duyurusu ve 2022’de takip eden fragmanından sonra, bu inanılmaz yüksek topluluk beklentilerine sahip olduk ve bu noktada, ortalamanın altında bir oyun yayınlamayı göze alamayacağımızı biliyorduk. REPLACED’in herkes için özel, unutulmaz ve kaliteli bir şey olmasını gerçekten istiyoruz. Bu bizim ekibimizin ilk oyunu ve her yönünü olabildiğince iyi hale getirmek istiyoruz.

Replaced

Ayrıca geliştirme sürecinden bahseden ekip “Bugün itibariyle, gelişme istikrarlı bir hızla ilerliyor. Sistemlerin çoğu şu anda çalışır durumda ve şu anda aşırı yoğun bir varlık üretim aşamasındayız. Kalite çıtamız inanılmaz yüksek. Buna bir örnek vermek gerekirse, REPLACED’deki ana karakterin sadece platform için yapılmış 500’den fazla titizlikle yaratılmış, elle boyanmış animasyonu var (neyse ki bunların hepsi şimdi bitti). Oyunun her yönünü aynı kalitede ve yüksek standartta sunmak istiyoruz, bu da ek zaman ve çaba gerektiriyor. Ne yazık ki bu aynı zamanda oyunun çıkışını ertelememiz gerektiği anlamına da geliyor.” dedi.

1980’li yılların alternatif Amerika’sında geçecek olan Replaced, kendi iradesi dışında bir insan vücuduna yerleşen R.E.A.CH. isimli yapay zekanın macerasını anlatacak. Türkçe dil desteğinin bulunacak olduğu yapım Xbox Series X/S, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) üzerinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyunun steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.