Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077, İkinci Kez Ertelendi

CD Projekt RED firmasının heyecanla beklenen oyunu Cyberpunk 2077, ikinci kez ertelendi. Oyunu bekleyenlerin büyüyen hevesleri biraz daha ötelendi.

Son yıllarda sadece fantezi ve bilimkurgu değil tüm oyun tutkunlarının merakla beklediği oyunlardan birisi olan Cyberpunk 2077, 17 Eylül tarihinde oyuncularla buluşacaktı. Yapımcı CD Projekt RED ise, oyunu tamamen içlerine sinecek şekilde hazır halde sunmak istedikleri için oyunun çıkış tarihini 19 Kasım‘a ertelediklerini duyurdu.

Dünya, Cyberpunk 2077’ye Ne Kadar Hazır?

Firmanın, The Witcher serisinden sonraki büyük çaplı ilk oyunu olan Cyberpunk 2077 ilk duyurulduğu andan itibaren heyecanı arttırdı. Oyunun bir FRP sisteminden uyarlanacak olması zaten bizi ayrıca heyecanlandırmışken Keanu Reeves ile yaptıkları tanıtım ve Keanu Reeves’in ikonik karakter Johnny Silverhand’e hayat verecek olması da tüm oyun dünyasında büyük ses getirdi.

Keanu Reeves’in Cyberpunk 2077’de Canlandıracağı Johnny Silverhand Kim?

Bu sırada duyurulan bir haber ise, oyunun 25 Haziran’da bazı seçilmiş basın mensubu ve yayıncılara gönderileceği ve onlardan geri bildirimler alınacağı yönünde. Bu durum, muhtemelen firmanın oyunu geliştirmesine de yön verecek. Böylece oyunla ilgili erken yorumları görme şansımız olur.

Umarız bu bekleyiş sonrasında hatasız, güzel bir hikaye ile karşılaşırız. Biraz daha bekleriz, ne yapalım. O sırada aşağıdaki videonun sizi Cyberpunk dünyasına çekmesine izin verin.

İlginizi Çekebilir  The Dragon Award 2017 Kazananları Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu