Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Bir Kez Daha Ertelendi

CD Projekt RED ekibi, Twitter üzerinden yaptıkları resmi bir açıklamayla Cyberpunk 2077’nin bir kez daha ertelendiğini belirtti.

Ertelemelere doyamayan Cyberpunk 2077, bir kez daha ertelendi. 19 Kasım 2020 tarihinde çıkacak olan oyunun yeni çıkış tarihi 10 Aralık 2020‘ye çekildi. Bunun arkasındaki sebebin, oyunun tüm platformlara eş zamanlı ve sorunsuz bir biçimde çıkarılması için çalışılması gösterildi.

Cyberpunk 2077 için hem şu anki nesil, hem de gelecek nesil oyun konsollarıyla beraber PC platformunun da testleri sürüyordu. 9 farklı platformda devam eden testlerin eksiksiz bir biçimde tamamlanması ve oyunun sorunsuz bir biçimde çıkışını yapmasını istedikleri için bu kararı aldıkları açıklandı.

Adam Badowski ve Marcin Iwinski tarafından yapılan duyuru haliyle oyuncuları da şüpheye düşürdü. Önce Nisan ayı olarak gösterilen sonrasında Ağustos ayına ertelenen ve normal şartlarda Kasım ayının ortasında piyasaya sunulması beklenen Cyberpunk 2077’nin bir kez daha ertelenmiş olması, oyuncuların bir kısmını öfkelendirdi.

Oyunun tam olarak bitirilemediği, verilen vaadlerin tutulamayacağı ve bugüne kadar yapılan reklam-tanıtım işlerinin şişirilme olduğunu söyleyenlerin miktarı az değil.

Oyunu 7 yıldır bekleyen bir oyuncu olarak 20 günlük bir ertelemeyi bedenim kaldıracak durumda. Umarım bir kez daha erteleme görmez.

İlginizi Çekebilir  Game Developers Choice Awards 2017 Kazananları Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu