Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Cyberpunk 2077 – Afterlife Kart Oyunu Duyuruldu!

Cyberpunk 2077 – Afterlife Kart Oyunu Duyuruldu!

CD Projekt RED’in önümüzdeki yıl çıkması beklenen oyunu Cyberpunk 2077 için aynı yıl bir de kart oyunu piyasaya sürülecek.

Önümüzdeki yıl Cyberpunk’a fazlasıyla doyacağız gibi gözüküyor. Merakla beklenilen oyunun bir de fiziksel kart oyunu hazırlandığı duyuruldu.

CMON tarafından geliştirilecek Cyberpunk 2077 – Afterlife isimli kart oyunu önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek. CMON firması Bloodborne, God of War, Arcadia gibi dijital oyunların masaüstü kart oyunlarını ve kutu oyunlarını tasarlayan firma. Portföyünde birçok ünlü kutu oyunu ve kart oyunu barındırıyor. Bu açıdan bakıldığında oyunun iyi olacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Oyunun kartları hakkında henüz görsel paylaşımı yapılmadı. Afterlife’ın mekanikleriyse, Cyberpunk dünyasına yakın olanların hemen aşina olacağı cinsten. Oyuncular Fixer olarak Night City’i kontrol altına almaya çalışacak. Bunun için Cyberpunklar’dan oluşan bir grup toplayıp saygınlık derecelerini (Street Cred) yükseltmeleri gerekecek.

Cyberpunk 2077 – Afterlife için net bir tarih yok fakat oyunun çıkacağı tarihlerde piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Bu arada Cyberpunk RED isimli masaüstü rol yapma oyununun Başlangıç Seti de GenCon 2019’da satışa çıktı. Birkaç ay sonra genel dağıtımına da başlanacak.

İlginizi Çekebilir  The Game Awards 2015 Kazananları Belli Oldu