Oyun Haberleri

Çok Uzak Galaksiden Yeni Deste Oluşturma Oyunu: Star Wars: The Deckbuilding Game

Kısa süre önce Star Wars‘tan yeni bir deste oluşturma oyunu geleceği açıklanmıştı. Star Wars: The Deckbuilding Game adlı oyun Asmodee ve Fantasy Flight Games tarafından duyuruldu.

Hain isyancıları ezmek için heyecanlı mısınız yoksa galaksiyi tiranlık ve baskıdan kurtarmak mı istiyorsunuz? Rebel Alliance ve Galactic Empire‘ın yüzleşeceği Star Wars The Deckbuilding Game, 2 oyunculu bir oyun. Öğrenmesi kolay bir oynanışa sahip olan deste oluşturma oyunu, Luke Skywalker, Leia Skywalker ve Darth Vader gibi ikonik karakterleri içeriyor. Diğer deste oluşturucular gibi Star Wars: The Deckbuilding Game‘de de; her oyuncu destesini oluşturabilmek için oyuna 10 kartlık bir deste ile başlayacak. Amaç, tabii ki rakibin üslerini ortadan kaldırmak.

“Star Wars: The Deckbuilding Game’de, siz ve rakibiniz, İmparatorluk veya İsyancılar olarak bir taraf seçiyorsunuz. Oyun ilerledikçe hem başlangıç ​​destelerinizin gücünü güçlendiriyorsunuz hem de birbirinizin üslerini yok etmeye çalışıyorsunuz. Rakibinin üç üssünü yok eden ilk oyuncu oyunu kazanır.”

Star Wars: The Deckbuilding Game, Mart 2023‘te piyasaya sürülecek. Oyunun ön siparişi de Asmodee üzerinden 37.99 dolara açıldı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.