Oyun Haberleri

Çocukluk Korkuları Oyuna Dönüştü – Among the Sleep

among-the-sleep-banner

Hepimizin çocukluk korkuları olmuştur. Karanlık, yalnız kalmak, yatağın altındaki canavarlar, duvara yansıyan gölgeler ve daha pek çoğu. Bazı korkularımız yetişkinlikte bile devam edebilir.

İşte bu korkular şimdi ekranlara yansımaya hazırlanıyor. Among the Sleep oyunu ile çocukluk korkularımızı yeniden yaşayacağız!

among-the-sleep-resimAmong the Sleep (Uyku Arasında) oyunu, karakterin gözünden oynadığımız bir korku – macera oyunu. Oyunda oynadığımız karakter ise küçük bir çocuk. 2 yaşındaki karakterimiz daha henüz yürümeye başlamış. Evde ilginç sesler duyup uyanan ufaklık evin içinde dolaşmaya başlıyor. Karanlık evin içinde dolaşarak seslerin nereden geldiğini bulmaya çalışıyoruz.

Oyun, dövüş üzerine veya ateş ederek kötü yaratıkları öldürmek üzere kurulu değil tabii ki. 2 yaşında, süper güçleri olmayan normal bir çocuğun bunları yapmasına imkan yok. Bu ufaklık korkuyor, zarar görebiliyor ve sesleri keşfetmeye çalışıyor.

among-the-sleep-resim2Son zamanlarda çıkan Amnesia, Daylight, Outlast gibi oyunlardan sonra üzerine bir de Among the Sleep ile çocukluk korkularımıza dönecek olmamız psikolojik açıdan bizi daha derin bir korkuya götürebilir.

Among the Sleep’in çıkış tarihi henüz belli değil ancak oyunun demosunu hemen indirebilirsiniz. Krillbite firması tarafından hazırlanan oyunun web sayfasından oyun hakkında ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz. Oyunun demosuna baktığımızda PC, Mac ve Linux için çıkacağını görüyoruz. Konsollara gelir mi bilemiyoruz.

Among the Sleep tanıtım videosu:

Youtube yayıncısı Jackfrags, oyunun ilk başlarını oynadı. İsterseniz izleyerek bir fikir edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kratos'tan "Baba Şakaları" Duymaya Hazır Mısınız?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu