Oyun Haberleri

Civilization: Beyond Earth Daha da Genişliyor!

beyon-earth-rising-tide-banner

2K Games’in başarılı strateji oyunu Civ: Beyond Earth’ün ilk genişleme paketi resmen duyuruldu. Oyuncular Rising Tide isimli genişleme paketi ile birçok yeni özelliğe kavuşacak.

Civ serisinin uzaya açılan kapısı Beyond Earth için ilk genişleme paketi resmen duyuruldu. Firaxis Games’in Rising Tide adı verilen genişleme paketi üzerinde çalışmaya başladığı bildirildi.

Alpha Centauri’nin ruhani devamı olarak kabul edilen Beyond Earth, oyunculara yeni dünyalara gitme şansı tanımıştı. Rising Tide, adından da anlaşılabileceği üzere denizlerin üzerinde de yerleşim yerleri kurulabilme fırsatı sunuyor. Oyuncular, denizlerin üzerinde kuracakları şehirler sayesinde, yeni kaynaklara ulaşabilecek. Ayrıca denizin altında yaşayan yeni uzaylı ırklarıyla da münakaşaya girebilecekler.

beyon-earth-rising-tide-gorsel-001

Elbette Rising Tide sadece bununla sınırlı kalmıyor. Yeni diplomasi özelliklerinin de yolda olduğu açıklandı. 4 yeni fraksiyon da oyuna katılacak. Ayrıca Hibrid özelliği sayesinde, askeri birimlere yeni özellikler eklenebilecek.

Bunların dışında yeni haritalar da oyuncuların beğenisine sunulacak. Egzotik ve volkanik alanlar keşfedilmeyi bekliyor olacak.

Oyunun çıkış tarihine ilişkin net bir açıklama yok. Ancak önümüzdeki sonbahar aylarında sunulacağı belirtildi. Fiyat konusu da şimdilik muamma. Firaxis Games, oyunun devamlılığı ve tekrar edilebilir olması amacıyla Rising Tide üzerinde fazlasıyla çalışacağını söyledi. Bakalım yeni genişleme paketi ile oyunun çehresinde ne gibi değişiklikler olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.