Oyun Haberleri

City of Steam Kapalı Betada 3. Hafta

city-of-steam-banner

Steampunk türündeki tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu City of Steam, kapalı betaya 3. hafta ile devam ediyor.

Pazartesi akşamı sona erecek olan 3. haftada da hediyeler ve sürprizler oyuncuları bekliyor.

Bakalım bu hafta ne yenilikler sizleri bekliyor?

city-of-steam-world– Oyuna başlayamadım, ben geç kaldım diyenler hiç üzülmesin. OyunKayıt aracılığıyla beta key alanlara, kapalı betanın 4. haftasında kullanılmak üzere 525 Elektrum değerinde “Ağır Eldiven” hediye ediliyor. Bu hediye, sadece kapalı beta sürecinde aktif olacak ve hediyeniz, karakteriniz 5. seviyeye ulaştığında verilecektir.

City of Steam Türkiye Facebook sayfası, 28 Şubat tarihine kadar 5000 kullanıcıya ulaştığı takdirde 28 Şubat saat 18:00 ile 3 Mart saat 00:00 arasında oyuna giriş yapan kullanıcılar muhteşem hediyeler kazanacak. Bu hediyeler ise şöyle; 10 Adet Sağlık İğnesi I, 10 Adet Buhar İğnesi I, 5 Adet Kardiyotonik, 5 Adet Yenilenme İğnesi. Bu hediyeler, eğer başarım sağlanırsa 4 Mart günü oyun içinden gönderilecektir. Açık beta sürecinde elde edilecek olan bu hediyeler, oyun tam sürüm olarak başladığında da aktif olacaktır.

– City of Steam, oyuncuları ile gelişmeye devam ediyor. Oyun Hatası Avı etkinliğinde, kapalı beta süresince City of Steam Türkiye Resmi Forumu’nda bulunan “Oyun Hataları” bölümüne oyun hatalarını gönderenlere 5 adet Meydan Okuma Küresi hediye edilecektir. Bu etkinlik, kapalı beta bitiş tarihi olan 18 Şubat günü sona erecektir.

– Oyun Rehberi’ni oyuncular oluşturacak. Oyunu oynayacak olan kişilere yol göstermek sizin elinizde. Yazacağınız herhangi bir eşya tanıtımı, zindan rehberi, fonksiyon rehberi, görev rehberi gibi yazıları Novaworlds’e gönderdiğiniz takdirde, bu rehber sizin adınızla yayınlanacak ve çağlar boyunca diğer oyunculara yol gösterecektir. Rehber hazırlayan kullanıcılar “Zırh Ödül Paketi” kazanacak, rehberleri yayınlanan kullanıcılar ise “Nadir Zırh Ödül Paketi” sahibi olacaklar. Detaylara buradan bakabilirsiniz.

– City of Steam, oyuncularına “Teşekkür Ederiz” etkinliği ile teşekkür ediyor. Bu kapsamda her oyuncu, açık betadan itibaren kullanabilecekleri birbirinden değerli ve çeşitli hediyelerin sahibi olacak. Bu geniş listeyi buradan görebilirsiniz.

– Kapalı betanın geçtiğimiz haftasında, 1. haftadan beri oynayan oyunculara “500 Elektrum” hediye edilmişti. Bu hafta da, 1. haftadan beri oynayan oyuncular “20 Adet Meydan Okuma Küresi” kazanıyor.

Etkinliklerin tüm listesini ve detaylarını buradan görebilirsiniz.

City of Steam’de sürprizler aratarak devam edecek. Siz de hemen girip oynayın. Buharın hüküm sürdüğü Nexus’ta yerinizi alın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.