Oyun Haberleri

Cats and the Other Lives Türkiye’ye Özel Fiyatıyla Çıktı

Cultic Games‘in sokak kedilerini kaçırıp veterinere götürdükleri videolarıyla tanıtımını yaptıkları Cats and the Other Lives (CatOL) oyunu çıktı. Türk geliştiricilerin elinden çıkan oyunun Türkiye fiyatı 16 TL.

Cultic Games, Stygian: Reign of The Old Ones‘ı geliştiren Türk oyun şirketi. Ancak şirket ilk oyunlarının Türkçe dil desteğini diğer dillerden daha geç getirmişti. Bu da Türkiye’deki oyuncuları biraz üzmüştü. İkinci oyunlarında bunu telafi edeceklerini daha önce söylemişlerdi.

Cats and the Other Lives, Türkçe dil desteği ile birlikte çıktı. Ayrıca Türkiye’ye özel bir indirim uygulayacaklarını da söylemişlerdi. Gerçekten de sözlerini tuttular. 20 dolar fiyatıyla satışa çıkardıklarını oyunlarını Türkiye’de 20 TL’den satışa çıkardılar. Üstelik bir de çıkışa özel indirim uygulayarak fiyatını 16 TL’ye düşürdüler.

E, piksel grafikli ve gizemli bir macera oyunu ana karakteri de kedi olunca zaten hayli ilgi çekiyordu. Bir de Türkiye için böyle bir güzellik yaptılar. Ki zaten Türk geliştiricilerin elinden çıkan bir yapım. Ve örnek ekran görüntüleri harika görünüyor. Ayrıca demo’su da çok olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Şimdilik oyunun negatif bir yorumu da bulunmuyor. Üstelik gelirlerinin bir kısmını da hasta ya da acil müdahaleye ihtiyaç duyan sokak kedilerinin iyileştirilmesi için bağışlayacaklarını duyurmuşlardı. Dolayısıyla oyunun cazibesine karşı koymak mümkün değil. Haliyle bizim inceleme yazımız da yakında yayında olacak.

Cats and the Other Lives’ı detaylı tanıttığımız haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasını da buradan inceleyebilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.