Oyun Haberleri

Blizzard, Yeni Bir Diablo Projesi Üzerinde Çalıştığını Doğruladı!

Blizzard, yeni bir Diablo projesi için çalışmaya başladığını duyurdu. Aslında bu tam bir oyun duyurusu sayılmaz. Kariyer sayfasından takipçilerine seslenen Blizzard ekibi, üzerinde çalışmaya başladıkları yeni ve daha önce duyurulmamış Diablo oyunu için “tecrübeli zindan sanatçısı” aradıklarını belirtti.

Yeni Diablo projesi sözleri ile takipçilerinin kalbini çarptırmayı başaran Blizzard, proje için takım arkadaşları aradıklarını açıkladı. Sözü edilen proje Diablo 4 gibi serinin devam oyunu olabilir mi? E3 2018‘in yaklaştığı şu günlerde firmanın yeni oyun duyurma planı olduğuna yönelik bir işaret gelmedi. Hatta elimizde Diablo 3’ün Switch’e geleceği söylentileri dışında bir bilgi de bulunmuyor. Blizzard’ın duyurusu ile artan merakımızı giderecek cevaplar almamız da yakın zamanda pek mümkün gibi görünmüyor.

Öte yandan Diablo evrenini yaratırken Blizzard’ın ekibine dahil olmak istiyorsanız buradan istenen özelliklere göz atıp başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuracak olanlara iyi şanslar dileriz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.