Oyun Haberleri

Blizzard, Yeni Bir Diablo Projesi Üzerinde Çalıştığını Doğruladı!

Blizzard, yeni bir Diablo projesi için çalışmaya başladığını duyurdu. Aslında bu tam bir oyun duyurusu sayılmaz. Kariyer sayfasından takipçilerine seslenen Blizzard ekibi, üzerinde çalışmaya başladıkları yeni ve daha önce duyurulmamış Diablo oyunu için “tecrübeli zindan sanatçısı” aradıklarını belirtti.

Yeni Diablo projesi sözleri ile takipçilerinin kalbini çarptırmayı başaran Blizzard, proje için takım arkadaşları aradıklarını açıkladı. Sözü edilen proje Diablo 4 gibi serinin devam oyunu olabilir mi? E3 2018‘in yaklaştığı şu günlerde firmanın yeni oyun duyurma planı olduğuna yönelik bir işaret gelmedi. Hatta elimizde Diablo 3’ün Switch’e geleceği söylentileri dışında bir bilgi de bulunmuyor. Blizzard’ın duyurusu ile artan merakımızı giderecek cevaplar almamız da yakın zamanda pek mümkün gibi görünmüyor.

Öte yandan Diablo evrenini yaratırken Blizzard’ın ekibine dahil olmak istiyorsanız buradan istenen özelliklere göz atıp başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuracak olanlara iyi şanslar dileriz.

İlginizi Çekebilir  İstanbul'da Geçen Distopik Bilimkurgu Oyunu "ManMade" Kickstarter'da

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu