Oyun Haberleri

Battle Carnival’ın Steam Sürümü Kapalı Betası Başlıyor

Online, mobil ve konsol gibi çeşitli platformlar için oyun geliştiren Zepetto, Battle Carnival’ı Steam üzerinden dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Oyunun Steam sürümü için Kapalı Beta kayıtları 19 Mart 2018 (dün) itibariyle başladı. Battle Carnival’ın, Nisan ayının sonuna doğru Steam platformunda erken erişime açılması planlanıyor.

Zepetto tarafından geliştirilen online FPS Battle Carnival, uluslararası oyun platformu Steam üzerinden erken erişime açılmadan önce Kapalı Beta Testi için katılımcı alımına başladı.Oyuncuların Battle Carvnival’ın resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabileceği Kapalı Beta testi için 18-28 Mart tarihleri arasında kayıt alınacak. Teste katılmaya hak kazananlar, 30 Mart – 1 Nisan arasında gerçekleştirilecek birinci Kapalı Beta testi ve 6 -8 Nisan arasında gerçekleştirilecek ikinci Kapalı Beta testi sırasında oyuna giriş yapabilecekler.

Battle Carnival’in Kapalı Beta Testinde açılacak olan sürümü, oyunculara hali hazırda Rusya ve Tayland’ta hizmeti verilen sürümden farklı olarak yeniden geliştirilmiş ve tamamen karakter odaklı bir takım oyunu tecrübesi sunacak. Her karakterin kullanabileceği silahların farklı olmasının yanı sıra karakter özelliklerinin de farklı olması, takım üyelerinin seçeceği karakterlerin oluşturacağı çeşitli kombinasyonlar ile her maç oyuncular için farklı bir oyun deneyimi yaşatacak.

Zepetto, yapılacak olan test ile sunucu stabilitesi, oyun dengesi gibi teknik testlerin yanında oyunculardan gelecek geri dönüşleri değerlendirerek Battle Carnival’ı Nisan sonunda Rusya ve Tayland dışındaki tüm ülkelere erken erişime açmayı planlıyor. Rusya ve Tayland dışındaki ülkelerin oyuncularından Battle Carnival için yoğun bir talep olduğuna dikkat çeken Zepetto CEO’su Jin Kim, “Battle Carnival’ı harcama yapmayan oyuncuların da keyifle oynayabileceği bir oyun haline getirmek en büyük hedefimiz” dedi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.