Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3’ten Yeni Haberler Yakında

Geçtiğimiz sene Haziran ayında duyulan ve hepimizi epey sevindiren Baldur’s Gate 3, bir süredir sessizliğini koruyordu. Büyük bir heyecanla yeni paylaşımlarını beklediğimiz oyun, bu sessizliği yakında bozacak gibi görünüyor.

Oyunun geliştiricisi Larian Studios‘un Cuma günü resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma göre Haziran ayı boyunca Baldur’s Gate 3‘ten taze haberler, oyuncular ile paylaşılacak. Bu paylaşım zincirinin ilk adımı da 6-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Guerilla Collective etkinliğinde atılacak.

Peki, Nedir Guerilla Collective?

Bu sene hayatımızın her alanında olduğu gibi oyun sektöründe de ani bir duraklama sebep olan covid-19 sebebi ile E3, Blizzcon gibi pek çok convention iptal edilmek zorunda kaldı. Guerilla Collective de bu açığı kapatmak adına, oyun firmalarının oyuncular ile çevirimiçi ortamda buluşarak en yeni haberlerini ve sürprizlerini paylaşacağı etkinlik olacak. Etkinliğin resmi Twitter hesabına göz atarak hakkında detaylı bilgi almanız mümkün.

Sizler de bizim gibi Baldur’s Gate 3’ü büyük bir hasret ve heyecanla bekleyenlerdenseniz, Haziran ayı boyunca gözünüzü açık tutun ve 6 Haziran’da Guerilla Collective‘i kaçırmayın!

İlginizi Çekebilir  Rocksteady Studios, Suicide Squad Oyunu Üzerinde Çalışıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu