Oyun Haberleri

Baharda Epic Games Store’a Gelecek Oyunlar Belli Oldu

Epic Games, bu bahar oyun mağazalarına dahil olacak PC oyunlarını duyurdu.

Aralarında Control, Samurai Shodown ve Saturnalia‘nın da bulunduğu yeni Epic Games Store oyunlarının listesi şöyle:

Among Trees

Geliştirici/Yayıncı: FJRD Interactive

İlgili Makaleler

Küçük bir hayatta kalma sandbox oyunu olan Among Trees renkli ve hayat dolu bir doğada deneyim sunuyor. Ağzına kadar hayat dolu renkli ve canlı bir dünyayı keşfet. Sık ormanlardan karanlık mağaralara.

Control – Foundations DLC

Geliştirici/Yayıncı: Remedy/505 Games

New York’taki gizli bir büro, dünya dışı bir tehdit tarafından istila edilince, yeni Müdür olarak Control’ü ele almak için başa geçiyoruz. Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğa üstü 3. şahıs aksiyon-macera oyunu, savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlerken bir yandan da doğaüstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanızı gerektiriyor.

Control, Jesse Faden’ın hikayesi ve onun Müdür rolüne bürünürken sorularına cevap arayışını konu alıyor. Tıpkı Control dünyasının olduğu gibi Jesse’nin yolculuğunda karşılaştığı dostlarının da kendi hikayeleri var. Jesse diğer Büro ajanlarıyla çalışır ve gizli deney ve sırları keşfeder.

Dread Nautical

Geliştirici/Yayıncı: Zen Studios / Zen Studios

Başka bir boyuttan gelerek herkesi öldürmeye çalışan canavarlar ortaya çıkana kadar gayet keyifli bir yolculuk geçiriyordun. Canavarlarla savaş, kaynaklarını etkin bir şekilde yönet ve etrafa dağılan felaketzedeleri ikna ederek destek topla. Büyüleyici, ürkütücü, taktiksel ve sıra tabanlı bir RYO.

Hope adlı yolcu gemisine doğaüstü güçler tarafından gizemli ve kötü canavarlar gönderildi. Pek şansı olmayan dört kahramandan biri olarak canavarlarla savaş. Kaynaklarını etkin bir şekilde yönet ve etrafa dağılan felaketzedeleri ikna ederek destek topla. Bu “tatilden” sağ çıkma umudu için onlara ihtiyacın var. Hope’un sırlarını açığa çıkarmak için 20 güvertenin tamamında dolaş. Her savaşta ileri görüşlü olarak karakterlerin eylem puanlarını en iyi şekilde kullan. Silahların, bandajların ve diğer eşyaların bozulabilir; kaynakların çok sınırlı. Yardımcılarının dinlenmesini sağla, yoksa paniğe kapılabilirler. Ve ölmeye hazır ol… Hem de birçok kez.

Industries of Titan

Geliştirici/Yayıncı: Brace Yourself Games

Industries of Titan, Satürn’ün uydusu Titan’da geçen endüstriyel bir şehir kurma sim/strateji oyunu. Büyüyen bir endüstriyel şehir kur, güçlü fabrikalar tasarla ve Industries of Titan’da söz sahibi olmak için diğer Büyük Hanedanlarla mücadele et! Taktik zırhlı gemi savaşı, teknolojik üstünlük, politik etki ya da fabrikalarının saf üretken gücü ile düşmanların üstesinden gel. “Duraklamalı gerçek zamanlı” oynanabilirlik ile tercih ettiğin hızda oyna!

Samurai Shodown

Geliştirici/Yayıncı: SNK

İlk kez 1993 yılında yayınlanan Samurai Shodown, dünya çapında başarı elde etmiş bir silah tabanlı dövüş oyunu. Son serinin üzerinden 10 sene geçen Samurai Shodown’un hikayesi ilk oyunun bir yıl öncesinde geçiyor. Oyunda yeni karakterler de yer alıyor.

Saturnalia

Geliştirici/Yayıncı: Santa Ragione

Bir Hayatta Kalma Korku Macera Oyunu: Bir araya gelmiş bir dizi karakterle kadim ritüelin tenha bir köyünü keşfederek oyna. Bütün karakterlerini kaybettiğin her seferde köyün labirente benzeyen yolları değişir.

Sludge Life

Geliştirici/Yayıncı: Terri Vellmann & Doseone / Devolver Digital

SLUDGE LIFE, garip ahmaklarla dolu kirli bir adada geçen ve oldukça yoğun bir atmosfere sahip olan birinci şahıs / açık dünya / vandalizm oyunudur.

Yeni gelen spreyci GHOST olarak çöplerle dolu bir gezegende bulunan küçük bir adayı dolaşıp seçkin graffiticilerden biri ol. Kurumsal olarak markalaşan bir çevrenin her köşesini gez, diğer spreycilerle sohbet et ve yolculuk sırasında sırları açığa çıkarıp ahmakları bul. Adanın kralı olarak her yeri spreyleyecek misin, bir kurtuluş yolu bulmak için çöp pompalayan GLUG kurumuna mı sızacaksın, yoksa kendinle birlikte her şeyi ateşe mi vereceksin?

Totally Reliable Delivery Service

Geliştirici/Yayıncı: We’re Five Games / tinyBuild

Sırt desteğinizi takın ve teslimat kamyonunu çalıştırın: teslimat zamanı! Maksimum dört arkadaşınıza katılın ve interaktif bir sanal alan dünyasında işinizi bir an önce halledin. Teslimat denendi, Totally Reliable Delivery Service garantisiyle!

İlginizi Çekebilir  Epic Games Store'da Muhteşem Cuma İndirimi Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu