Oyun Haberleri

Avatar: Frontiers of Pandora İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Ubisoft Forward etkinliğiyle ilk kez ortaya çıkan Avatar: Frontiers of Pandora için yeni bir fragman yayınlandı. Fragman genel olarak Snowdrop grafik motorunu odağına alıyor.

E3 2021’in zayıf geçen ama finalinde sürpriz yapan Ubisoft Forward etkinliğinin sonunda yeni bir Avatar oyunu görmüştük. Ubisoft’a bağlı Massive Entertainment tarafından geliştirilen Avatar: Frontiers of Pandora, kısa fragmanına karşın görselliğiyle iddiasını kanıtlamıştı. Ubisoft, yeni grafik motorunun gücüne ne kadar güvendiğiyle alakalı yeni bir fragman yayınladı.

Lightstorm Entertainment ve Disney’in de desteğini alan Ubisoft, Snowdrop grafik motoru ile yeni nesil konsol alanında ve PC platformunda, gücünü sonuna kadar göstereceğini anlatıyor. Fragman Avatar’ı odak noktasına alıyor gibi gözükse de aslında Snowdrop’un gücünden bahsediyor.

Pandora’nın büyülü dünyasını en iyi biçimde yansıtabilmek, kaplamaların canlılığını oyuncuların gözüne sokmak ve ışıklandırma ile gerçekçi bir atmosfer sağlamak için oldukça uğraş verilmişe benziyor.

Avatar: Frontiers of Pandora, 2022 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stranger Things Günü'nde Yeni Stranger Things 4 Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.