Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Valhalla, Serinin En Büyük Çıkış Yapan Oyunu Oldu

Ubisoft, 10 Kasım‘da çıkardığı Assassin’s Creed Valhalla‘nın ilk haftasında serinin tüm oyunlarından daha fazla satış yaptığını açıkladı. Valhalla aynı zamanda Ubisoft‘un en büyük çıkış yapan PC oyunu ünvanını da elde etti.

Assassin’s Creed Valhalla‘nın yapımcılarından Julien Laferrière, “Oyuncuların coşkulu tepkisinden gerçekten memnunuz ve inanılmaz destekleri için hayranlara teşekkür etmek istiyoruz. Bu oyunu küresel bir salgının ortasında sunmak, ekiplerimiz için tam bir zorlu süreçti ve oyuncuların oyunu bu kadar çok sevdiğini görmek gerçekten inanılmaz. Oyunun çıkışı sadece bir başlangıç ​​ve Assassin’s Creed Valhalla için oyuncuları uzun süre Viking destanına kaptıracak sağlam içerik planlarımız var.” dedi.

Assassin’s Creed Valhalla‘da şimdiden İskandinav ve Sakson kültürüne tamamen dalan oyuncular; 4 milyon kilometreden fazla bir alana yayıldı, 55 milyondan fazla binanın kilidini açtı ve Orlog oyunlarının 3 buçuk milyonunu kazandı. Hatta 1.8 milyondan fazla oyuncu en az bir içki oyunu kazandı.

İlk haftasında satış rekoru kıran Assassin’s Creed Valhalla oyununa; Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC‘ler için Epic Games Mağazası ve Ubisoft mağazası, Stadia, Amazon Luna ve Ubisoft+‘tan ulaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir  Bethesda, Fallout 76 İçin Yeni Bir Yama Hazırlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu