Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Infinity, Sürekli Gelişen Canlı Bir Oyun Olacak

Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyunun canlı bir oyun olacağı bildirildi. Kısa bir süre sonra Ubisoft, yeni bir Assassin’s Creed projesinin varlığını doğruladı.

Assassin’s Creed Infinity kod adıyla bilinen yeni proje, Ubisoft‘un Montreal ve Quebec stüdyolarının ortak çabalarıyla geliştiriliyor.

Ubisoft bir blog yazısında, “Sürekli yeni oyundan oyuna yapıyı devam ettirmek yerine, bunun Ubisoft’un en sevilen serilerinden birinin daha entegre ve işbirlikçi bir şekilde gelişmesi için bir fırsat olduğuna derinden inanıyoruz,” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Assassin’s Creed Infinity hakkında şu ana kadar herhangi bir detay yok. Ubisoft, yazıda, Bloomberg’in oyunun BioWare’in yakında sonlandırılacak olan Anthem veya Take Two’un GTA V‘ine benzer bir canlı oyun platformu olacağını bildirmesine ilişkin ayrıntıları doğrulamadı.

Geleneksel olarak Assassin’s Creed oyunları, tarihteki farklı anlarda gerçekleşen tek oyunculu deneyimler olarak oyuncularla buluştu. En son oyun Assassin’s Creed Valhalla, MS 800’lerde İngiltere’nin Viking fethini anlatan bir oyundu.

Ubisoft çalışanlarıyla anonim olarak konuşan Bloomberg’e göre Assassin’s Creed Infinity, Ubisoft’un hizmet ömrü boyunca farklı zamanlardan daha fazla öğe ekleyerek farklı ama birbirine bağlı Assassin’s Creed oyunlarından oluşacak. Ubisoft bu ayrıntıları doğrulamadı, bunun yerine sadece pandeminin ve evden çalışmanın onları daha önce şirketin stüdyoları arasında bölünmüş olan oyun geliştirmeye daha birleşik bir yaklaşımı benimsemeye yönlendirdiğini belirtti.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Rocket League'e Back to the Future Eklentisi Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.