Oyun Haberleri

Arena of Valor: Yeni Çağ’dan ‘Çak Bir Beşlik!’ Temalı 5v5 Festivali

Sevilen 5v5 MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oyunu Arena of Valor Yeni Çağ, yaklaşan 5v5 Festivali ve yeni versiyon güncellemesi ile Mayıs ayına hazırlanıyor. Aralarında oyun içi etkinliklerin, büyük bir anime ile merak uyandıracak bir iş birliğinin, yeni kahraman Yan’ın ve tamamen yeni bir sezonun bulunduğu birçok içerik AoV oyuncularını bekliyor.

26 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 5v5 Festivali, tüm dünyadaki topluluk için ‘Çak Bir Beşlik!’ temasına sahip bir Arena of Valor Arkadaş Festivali olacak. Tema boyunca oyunculara daha fazla bonus ödülleri dağıtılacak.

YouTube player

Eğlenceli Oyun Modları

1-3 Mayıs tarihleri arasında çok daha fazla oyuncunun şenliklere katılabilmesi için sınırlı süreye sahip çeşitli özel oyun içi etkinlikler de yapılacak. Yıldız Koruması, oyuncuların dereceli modda kaybetseler bile yıldızlarının kaybolmamasını sağlayarak oyuncuların üst dereceler için savaşmasına imkan tanıyacak. Takımla Kostüm Paylaşımı ise oyuncuların maç sonlarında birbirleriyle sahip oldukları kostümleri paylaşmasını, böylece kahramanlarını farklı kostümlerle görme şansını sağlayacak.

İlgili Makaleler

AoV oyuncularına 5v5 Festivali boyunca başkalarıyla takım kurarak seçtikleri beş farklı kahramanı kazanma imkanı tanıyan 5v5 Festivali Şanslı Kutular etkinliği de 1-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek. Burada yapılması gereken; seçilen kahramanı ödül havuzuna koymak, dilek jetonları kazanmak için takım olup oyunlar oynamak ve ödül havuzundan rastgele bir kahraman kazanmak için bunları değiş tokuş yapmak.

Oyuna Yeni Kahraman Eklendi: Yan

26 Nisan’da 5v5 Festivali’nin başlamasıyla birlikte Ejderha Krallığı’nın dahi ressamı olan Yan, yeni bir kahraman olarak oyuna eklendi. Oyuncular, savaş alanında hem hızlı hem de çevik olması sebebiyle çetin bir savaşçı olan Yan’ın nihai becerilerinden ve geliştirilmiş yeteneklerinden ilham alabilecek. Oyuncuların, bu yeni kahramanın savaşlarda yaşadığı tıkanma dönemlerinin üstesinden gelmek için Yan’ın yeteneklerini ortaya çıkararak yaratıcı yollar keşfetmeleri isteniyor.

Oyuncular, 19-25 Nisan tarihleri arasındaki oyun içi etkinlikleri tamamlayarak kazandıkları jetonlar ile Yan’ı alabilecek. Bu süreçte 5v5 maçlarda Yan karakterini kullanan diğer oyuncularla takım olarak oynandığında süreci hızlandırmak için çok daha fazla jeton kazanmak da mümkün.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Orcs Must Die Unchained'in Yeni Kahramanı Kraliçe Bionka

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.