Oyun Haberleri

Aralık Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Sızdırıldı

PlayStation Plus abonelerinin Aralık ayında biri yepyeni sürüm de dahil olmak üzere üç ücretsiz oyun alacağı bilgisi sızdı.

Kotaku‘nun haberine göre; Dealabs kullanıcısı billbil-kun, Mass Effect Legendary Edition (PS4), Biomutant (PS4, PS5) ve Divine Knockout‘un (PS4, PS5) Aralık ayında PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olacağını paylaştı. Bu oyunların 6 Aralık 2022-3 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak sunulacağı belirtiliyor.

PlayStation Plus aboneleri Aralık ayı oyunlarını hiçbir ek ücret ödemeden alabilecek. Oyuncular kataloğun Aralık ayında güncellenmesini bekliyor. Kasım ayının ücretsiz oyunları Nioh 2, Lego Harry Potter Collection ve Heavenly Bodies olmuştu.

İlgili Makaleler

Mass Effect Legendary Edition, orijinal üç Mass Effect oyununun güncellenmiş sürümlerini içeriyor. Biomutant, Deney 101’in geliştirdiği kıyamet sonrası aksiyon oyunu. Divine Knockout ise, gelişen savaş alanları ve çoklu oyun modları içeren üçüncü şahıs bir dövüş oyunu. Bu söylentinin doğru olduğu kanıtlanırsa, ücretsiz oyunlar 6 Aralık‘ta doğrudan PlayStation Plus‘tan alınabilecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.