Oyun Haberleri

2020’de En Çok İndirilen PlayStation 4 ve PlayStation 5 Oyunları

Sony, geçtiğimiz yıl PlayStation 4, PlayStation 5 ve PSVR‘lara en çok indirilen oyunları yayınladı. Call of Duty ve FIFA 20/21 oyunları konsolların zirvesinde yer aldı.

2020 yılında Kuzey Amerika ve Avrupa‘da PlayStation sistemlerinden en çok indirilen oyunlar belli oldu. PlayStation Blog‘da yayınlanan sıralamalara göre; PS5 konsollarda Call of Duty: Black Ops Cold War, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ve Assassin’s Creed Valhalla tüm bölgelerde ilk üç sırada yer aldı. NBA 2K21 Next Generation / FIFA 2021 ve Demon’s Souls onları takip etti.

Call of Duty: Black Ops Cold War, Kuzey Amerika‘da PlayStation4 listelerinde en üst sırada yer aldı, ancak Avrupa‘da FIFA 21 tam bir zafer ilan etti. Ayrıca Avrupa‘da FIFA 20 de ikinci sırada yer almayı başardı. Kuzey Amerika‘da ise ikinciliği Grand Theft Auto V aldı. En çok indirilen PS4 oyunları arasında Call of Duty: Modern Warfare, Ghost of Tsushima, Minecraft, Last of Us Part II, NBA 2K21 ve NBA 2K20 de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Unreal Engine 5 Görücüye Çıktı!

Call of Duty ve Grand Theft Auto V oyunları 2019 yılında da PlayStation platformlarında en çok indirilen oyunlar olmuşlardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu