Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » 1K Kunduz ile Oyun Keyfi!

1K Kunduz ile Oyun Keyfi!

1k-kunduz

Yepyeni bir oyun projesi olan “1K Kunduz Entertainment” yayın hayatına başladı.

“1K Kunduz Entertainment”, oyunlara ve oyun komünitesine 20 yılı aşkın zamanını veren ve bundan bir gram pişmanlık duymayan, iki kardeşin oluşturduğu bir fikrin hayata geçmiş halidir. Proje “Biz çok eğleniyoruz! Neden sizinle paylaşmayalım? Neden hep birlikte eğlenmeyelim?” ana fikriyle ortaya çıkmış ve aynı anlayışla ellerindeki kısıtlı imkanları değerlendirerek “Oyuncu/Gamer” topluluğuna ulaşmak için yola koyulmuştur.

Seneler boyunca, gerek masaüstü oyunlar olsun, gerekse -her türlü oyun platformu üzerinde- “bilgisayar oyunları” olsun ayırt etmeden her türlü tarza el atmış ve bazı tarzlarda ciddi oyun deneyimleri edinmiş bu iki insan şimdi, o seneler boyunca onların yanında olan ve onları destekleyen bu güzel komüniteye borçlarını ödemek istemektedir. Takipçilerinin, izleyicilerinin, oyun gurularının fikirlerini özenle değerlendirerek, “Dibine Kadar Eğlence” mantığıyla, hem canlı yayın, hem de görsel günlük formatlarında oyunşinas insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.

Bir çoğumuzun gençliğini verdiği çizgi romanlar arasında bulunan “Teksas”ın Türkçeleştirilmiş halinde “Oopsie Daisy”nin “Hay Bin Kunduz” haline gelmesi altında yatan yaratıcılığı isimlerine taşıyan “Al ve Sam Kardeşler”, sizin istediğiniz kalibrede, sizin istediğiniz oyunlarla, sizinle sohbet etmeye aç olarak artık “Yayın Yapan Oyuncular” arasında.

İlginizi Çekebilir  Wizards of İstanbul 29

Eğer uğrayıp bir merhaba derseniz, görüşlerinizi paylaşırsanız, “noob”luğumuz ile dalga geçip biraz gülerseniz ya da bizlerle birlikte oyun oynarsanız mutluluktan dişlerimiz takırdar, barajlarımız titrer efendim.

1K Kunduz’u buralardan takip edebilirsiniz:

Twitch: http://www.twitch.tv/1kkunduz
Facebook: http://www.facebook.com/1kkunduz
Youtube: http://www.youtube.com/1kkunduz
Twitter: http://www.twitter.com/1kkunduz