Haberler

Munchkin Cthulhu Oyununun Kartlarına Siz İsim Verin

Dünyanın en popüler eğlenceli kart oyunlarından olan Munchkin, bir süre önce NeoTroy Games tarafından Türkçe olarak yayınlanmıştı. Şimdi ise Cthulhu konseptli, yine eğlenceli kartlara sahip olan Munchkin Cthulhu raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Daha önce Epik Büyü Savaşları kart oyunu için oyuncuların katkısını da oyunun içine katan NeoTroy Games şimdi de Munchkin Cthulhu kartlarına güzel isimler bulmak için oyuncularla iş birliği yapıyor. Oyunun kartlarına siz isim bulabilir üstelik kutu oyununa da ücretsiz sahip olabilirsiniz.

NeoTroy Games tarafından yapılan açıklama şöyle;

Munchkin malumunuz üzere oldukça esprili bir oyun. İlk oyunda biz kartlara isim bulurken gerçekten fazlasıyla eğlenmiştik. Biz yine NeoTroy ekibi olarak isim türetmeye çalışacağız ancak sizlerin de fikirlerini almak istiyoruz.

Amacımız argoya kaçmadan esprili ve kaliteli kart isimleri bulabilmek. Yapılmış İngilizce espriye veya özel isme sadık kalmak zorunda değiliz. Kart isimleri görsele bakılarak bizim kültürümüze uyarlanabilir.

Hediyelerimizi şu şekilde:
1- En çok karta isim sahipliği yapan arkadaşımıza: 1 adet Munchkin, 1 adet Munchkin Cthulhu, 1 adet Spyfall, 1 adet For Sale, 1 adet Ciziver hediye
2- 2. en çok karta isim sahipliği yapan arkadaşımıza: 1 adet Munchkin Cthulhu, 1 adet Spyfall hediye
3- 3.lük : 1 adet Munchkin Cthulhu hediye
4- 4-5-6-7-8-9-10: Munchkin Cthulhu için %25 indirim kuponu
5- 10-20 arasına Munchkin Cthulhu için %15 indirim kuponu

Bütün kartlara isim vermek zorunda değilsiniz, dilerseniz aşağıdaki kartlardan sadece birisine bile isim önerebilirsiniz.

Kural kitapçığının sonu el verdiği müddetçe ilk 20’deki arkadaşımızın adını teşekkür notuna sığdırmaya çalışacağız.

İsim belirleme için son tarihimiz 23.02.2018

Hemen bu adrese girerek dilediğiniz kartlar için isim önerilerinizi yazabilirsiniz. Oyunu oynayacak kişilerden fikir almak oldukça iyi bir iş birliği. NeoTroy Games’in bu çabalarını takdir ediyoruz.

Bu arada Munchkin 2 oyunu da yakında Türkçe olarak çıkacak. Hızını alamayan olursa bu kartların da Türkçeleştirmesine hemen buradan destek olabilir.

İlginizi Çekebilir  Magic: The Gathering'in Masaüstü Strateji Oyunu Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu