Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Modiphius Entertainment’tan Yeni Başlayanlar İçin Vampire: the Masquerade Başlangıç Seti

Modiphius Entertainment’tan Yeni Başlayanlar İçin Vampire: the Masquerade Başlangıç Seti

Vampire: the Masquerade 5. Edisyon’un geçirdiği çalkantılı sürecin ardından Modiphius Entertainment, oyunun yayın sürecini devralalı bir seneyi geçti. Bir yandan hâlâ kitaplar için ortaklıklarını hâlâ sürdürdükleri Onyx Path, bir yandan da Modiphius yeni 5. Edisyon kitapları üzerinde çalışırken Modiphius’tan, Vampire: the Masquerade’in karanlık dünyasına yeni adım atanları sevindirecek bir hamle geldi – yeni oyuncular için hazırladığı başlangıç setini satışa sundu.

Vampire: the Masquerade – New Blood adını taşıyan set, hem masaüstü rol yapma oyunlarına hem de Vampire: the Masquerade’e yeni el atmış oyuncuları düşünerek tasarlanmış. Print&play (bastır ve oyna) formatındaki set oyunculara 5. Edisyon’u öğretecek kısa bir hikaye, bir adet kural kitapçığı, karakterleriniz için kullanabileceğiniz av ve avcı kartları, yedi oynanabilir karakter ve karakterlerarası ilişkileri gösteren bir şema içeriyor.

Seti, Modiphius’un resmi sitesinden 5 dolara edinmeniz mümkün. Nispeten ucuz fiyatıyla yüzleri güldüren set hem yeni oyuncular hem de pratik bir oyun hazırlığı arayışında olan deneyimli oyuncular için gerçekten süper fırsat.

İlginizi Çekebilir  Harry Potter'a Hayatı Zehir Eden Kadın - Dolores Umbridge