Haberler

Modiphius Entertainment’tan Yeni Başlayanlar İçin Vampire: the Masquerade Başlangıç Seti

Vampire: the Masquerade 5. Edisyon’un geçirdiği çalkantılı sürecin ardından Modiphius Entertainment, oyunun yayın sürecini devralalı bir seneyi geçti. Bir yandan hâlâ kitaplar için ortaklıklarını hâlâ sürdürdükleri Onyx Path, bir yandan da Modiphius yeni 5. Edisyon kitapları üzerinde çalışırken Modiphius’tan, Vampire: the Masquerade’in karanlık dünyasına yeni adım atanları sevindirecek bir hamle geldi – yeni oyuncular için hazırladığı başlangıç setini satışa sundu.

Vampire: the Masquerade – New Blood adını taşıyan set, hem masaüstü rol yapma oyunlarına hem de Vampire: the Masquerade’e yeni el atmış oyuncuları düşünerek tasarlanmış. Print&play (bastır ve oyna) formatındaki set oyunculara 5. Edisyon’u öğretecek kısa bir hikaye, bir adet kural kitapçığı, karakterleriniz için kullanabileceğiniz av ve avcı kartları, yedi oynanabilir karakter ve karakterlerarası ilişkileri gösteren bir şema içeriyor.

Seti, Modiphius’un resmi sitesinden 5 dolara edinmeniz mümkün. Nispeten ucuz fiyatıyla yüzleri güldüren set hem yeni oyuncular hem de pratik bir oyun hazırlığı arayışında olan deneyimli oyuncular için gerçekten süper fırsat.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons'ın Yeni Oyun Evreni Ravnica Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.